Stabilność, intuicja, opieka, ochrona, wytrwałość, mądrość i spokój. Zwierzę Mocy Słoń uczy Cię stabilności.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Słoń

Zwierzę Mocy Słoń

Mądrość Wyższa


Przesłania do przemyślenia: Stabilność, intuicja, opieka, ochrona, wytrwałość… Mądrość i spokój.  Słoń uczy Cię stabilności.

Jeśli poczujesz słabość, zagrożenie, przywołaj słonia, przytul się do niego, pozwól, by Cię chronil, by niósł Cię do przodu. 

Poprzez swoją delikatną trąbę – nauczy Cię jak wywąchać, co jest dla Ciebie dobre, a co złe, kto jest Twoim wrogiem, a kto przyjacielem, jaka sytuacja Ci sprzyja a jaka nie. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu, oczy nie widza wszystkiego – łatwo je zmylić, łatwo założyc maskę … Jednak Twój wewnetrzny “Węch” – intuicja – wyczuje co kryje sie pod każdą z masek. 

Słoń jest wspaniałym towarzyszem, gdy chcemy się kimś słabszym zaopiekować (zwróć uwagę na jego socjalne zachowania), słonie mają anielską cierliwość i tego nas ucza.

Gdy posiądziesz jego madrość – będziesz w stanie zaopiekować się i ochronić istoty Ci bliskie. Miej uszy szeroko otwarte, by słyszeć to, co mówione szeptem lub za Twoimi plecami.  

Afirmacja: szczęście, sukces i długie życie towarzyszą mi – teraz! Droga jest otwarta!

Słoń Zwierzę Mocy – cierpliwość, siła, spokój, wiedza, wytrwałość, mądrość, odpowiedzialność za siebie i tych, którzy Ci ufają…

TWOJE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Aktywuj swoją Mądrość Wyższą, która jest nie tylko bystrością umysłu, ale także głębią serca, która zaprowadzi Cię do szczęścia, pełnienia, realizacji marzeń i celów, światła i tego, czego pragniesz:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s