Siła, moc, piękno, partnerstwo, miłość – znaczenie Zwierzęcia Mocy Łabędzia

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Łabędź

Łabędź uczy Cie, by zaakceptować Twoje piękno wewnętrzne i zewnętrzne. By przyjąć i te jasne i te ciemne strony Twojej natury. W każdym zdarzeniu, które stanie na Twojej drodze – szukaj piękna, piękna wewnętrznego danej osoby, sytuacji. Łabędzie są niezwykle silne, jednym uderzeniem potrafią złamać człowiekowi rękę lub ugryźć. Ucz się od nich, by walczyć o swoje, by bronić Twojego terytorium, Twojego gniazda, tego, co należy do Ciebie.

Łabędzie życie spędzają z jednym partnerem i potrafią żyć nawet ponad 80 lat! Łabędzie były symbolami piękna Afrodyty, Apolla, są także symbolem czystej miłości, małżeństwa, wierności, akceptacji piękna partnera, nawet jeśli jest on inny niż my sami.

Łabędź widzi piękno partnera, widzi też swoje własne piękno. Są również zapowiedzią szczęśliwego małżeństwa oraz mówią do nas: Bądź wierna/y Twoim marzeniom!

Łabędzie są także przewodnikiem artystów, pomagają rozbudzić fantazje. Z Grecji pochodzi legenda, że łabędzie śpiewają najpiękniejszą pieśń tuż przed własną śmiercią i to nie z rozpaczy, ale ze szczęścia!

Bądź łabędziem by osiągnąć to, czego pragniesz. Łabędź inspiruje innych do delikatności, do miłości, kreatywności i współczucia. Nadszedł czas byś Twoje uczucia ujęła artystycznie np. w formie opowiadania, obrazu, skomponowanej muzyki, wiersza.

Jeśli przyjdzie czas płaczu, to płacz, śmiej się, gdy masz ochotę się śmiać. Bądź czysta/y  i piękna/y jak łabędź, a otworzysz serca innych ludzi.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s