Rozwiń swoje piękne, kolorowe skrzydła i fruń jak Zwierzę Mocy Motyl. Znaczenie i symbolika.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Motyl

ZWIERZĘ MOCY MOTYL

Motyl – metamorfoza

Podążam ścieżką mojego przeznaczenia i czuję, że każdego dnia czuję się lepiej, wszystko idzie łatwiej, z większą lekkością.

Niezbędna zmiana jest nieunikniona. Doświadczysz dokładnie teraz rozwoju (rozwinięcia supełka) we wszystkich dziedzinach Twojej istoty. Zmiana będzie szczęśliwa, da Ci harmonię, równowagę i nową stabilność, wzbogaci Cię, poszerzy horyzonty i pozwoli Ci wzrastać wewnętrznie. Idź z zaufaniem Twoją nową drogą

… Rozwinięcia skrzydeł…

W tym tutaj i teraz jakoś nie możesz znaleźć spokoju, równowagi, spełnienia?  Czujesz, że coś musi się zmienić, ponieważ zmieniło się w Tobie coś fundamentalnego. Rzeczy, które dawały Ci siłę w przeszłości, wyczerpują Cię; Ludzie, z którymi lubisz spędzać czas, męczą Cię.

Czujesz, że te stare buty są zbyt ciasne i teraz tylko Cię uciskają?

Są to oznaki, że nadchodzi wielka zmiana lub że jesteś już w jej środku. Odetchnij głęboko i pozwól, by ta zmiana mogła się dokonać w każdej dziedzinie.

Ta zmiana dokonuje się najpierw wewnątrz Ciebie, zanim pojawi się na zewnątrz. Motyl pokazuje Ci, że Twoja przemiana będzie błogosławiona. Możesz zostawić za sobą stare rzeczy. Nowe uprawnienia i umiejętności są nabywane i wykorzystywane. Lekkość, zwinność i wesołe lekkie serce czekają na Ciebie pod koniec fazy transformacji.

Wszystko staje się jaśniejsze, bardziej spójne i bardziej dopasowane do mocy i planu Twojej duszy. Dzięki tej wiedzy TY możesz śmiało poddać się temu procesowi. To stare musi ustąpić, aby coś nowego mogło się rozwinąć.

MEDYTACJA MOTYLA
ROZWIŃ SWOJE SKRZYDŁA I LEĆ WYSOKO!
Kroki przemiany od nieświadomości (poczwarki), poprzez wew. Mrok, do świadomości i lekkości Motyla, rozpostarcie skrzydeł!
Spotkanie online i Ceremonia z Miejsca Mocy Megalitow Krystalicznych w SINTRA (Portugalia) – przyjecie wiedzy w celu stworzenia nowych Miejsc Mocy na nowych liniach energetycznych Ziemi.
KLIKNIJ: https://bucardimaria.com/2018/04/19/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-5/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

TWOJE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: