Pewność siebie, wiara w siebie, zaufanie we własne siły i możliwości – Zwierzę Mocy Kogut jako symbol energii, która przepędza demony.

ZWIERZĘ MOCY KOGUT

Czas na inwenturę Twojej duszy. Czas transformacji, odnowienia…
Negatywne uczucia, obrazy i myśli chcą być postrzegane i zastępowane przez pozytywne myśli, energetyzujące obrazy i przyjazny stosunek do siebie i innych. Czasami może być tak, że coś w Tobie wywołuje negatywne odczucia, robisz z igły widły, nikt nie może Cię zadowolić, każdy zachowuje się inaczej, niż tego oczekujesz … Nadchodzi czas, gdzie wszędzie widać braki, wady, błędy, niedociągnięcia. Kontakt z innymi nic nie daje, a raczej tylko przeszkadza. Tak, to demony, ciemne energie w zakamarkach odzywają się, gdyż są głodne. Chcę być zauważone. To czas odrodzenia, odnowienia, regeneracji i uleczenia. Gdy zauważysz te energie i rozpoznasz co się za nimi kryje,  możesz je uleczyć, a tym samym Twoje wnętrze, przestając tym samym obwiniać świat zewnętrzny za Twoją sytuację.

KAŻDY DZIEŃ JEST SZANSĄ NA NOWY POCZĄTEK, WYKORZYSTAJ JĄ…

Weź odpowiedzialność za siebie i swoje życie, obudź słońce w sobie i zacznij aktywnie angażować się w to, co jest dla Ciebie ważne.To czas czyszczenia i uzdrawiania pola energetycznego i oczyszczenia ostatnich ciemnych zakamarków…

ZOBACZ CO MASZ, CO JUŻ UDAŁO CI SIĘ OSIĄGNĄĆ I POCZUJ WDZIĘCZNOŚĆ.

W postawie wdzięczności przebudzi się nowa świadomość. Ożyw swoje pole energetyczne, usuwając destrukcyjne wzorce, budując nowe, energetyzujące myśli i obrazy oraz prosząc o pomoc i wsparcie z duchowych królestw. Zobacz siebie, gdy żyjesz w szczęściu i harmonii.

AFIRMACJA

Moje pole energetyczne staje się coraz piękniejsze, silniejsze i jaśniejsze każdego dnia. Moje światło świeci i rozświetla ten świat. Odpuszczam i ufam. Rozpoczyna się nowy dzień. Dziękuję za nowe możliwości, które dostaję każdego dnia.

BARDZO WAŻNE SPOTKANIE ONLINE I WYKŁAD ZWIĄZANY ZE ZWIERZĘCIEM MOCY KOGUTEM I JEGO ENERGIĄ:
29 Ceremonia z Marią Bucardi, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: pewność siebie, wiara w siebie, zaufanie we własne siły i możliwości, Zwierzę Mocy Kogut, jako symbol energii, która przepędza wew. demony. Jak powstają świetliste Istoty wokół Ciebie poprzez pozytywne myśli i jak powstaja negatywne ciemne istoty i zabrudzenia w aurze poprzez negatywne myśli. Nowy dzień, jest nowym początkiem i nową szansą, a Twoja dzisiejsza myśl, tworzy Twoje jutro.  Rubinowa energia zrozumienia tego, gdzie jesteś teraz i czym jest to spowodowane.
https://bucardimaria.com/2018/10/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-29/

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Twoje Zwierzę Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s