Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak one, czyli Wrona jako Zwierzę Mocy

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Wrona

Zwierzę Mocy Wrona

Przesłanie: Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one…

Nie schodź za nisko, lepiej być orłem, który patrzy na nie z góry… Jeśli orzeł zejdzie za nisko, wrony będę go dziobać i ranić, aż nie będzie miał już siły, by wzbić się wysoko. Bądź orłem i szybuj tak wysoko, by wrony nie mogły Cię dosięgnąć… Skup się na Twoich celach, marzeniach i nie wchodź między wrony, które skrzeczą, kłócą się i narzekają… A gdy zobaczą, że jesteś orłem (piękniejszym, dostojniejszym) rzucą się na Ciebie całym stadem!!!

Jednak wrona jak każde Zwierzę Mocy ma ciemne i jasne strony, poznaj je głębiej…

Zaakceptowanie własnego wew. Mroku (słabości) – podświadomość – wzrost

Gdy pojawiam się w Twoim życiu – to czas, by skierować uwagę na wnętrze. Jestem strażniczka drzwi do Twojej podświadomości i drzwi do Twojego wew. Mroku (obaw, słabości), których do tej pory nie widziałeś/widziałaś lub nie chciałeś/chciałaś ich widzieć. Jednak spotkanie z wew. Mrokiem da Ci mądrość i siłę i staniesz się całością, nawet jeśli ten mrok przeraża i boli. Teraz jest dokładnie czas, by się z nim zmierzyć. To czas Twojego wzrostu i poznania samej siebie i Twoich słabych stron, zaakceptowanie ich i przemienienie w sile z moja pomocą.
Wrona

Wrona jest niezwykle symboliczna i obecna w wielu mitach i legendach. Jest symbolem magii!!! Gdy podobny do niej kruk jest najlepszą ochroną tajemnic i nigdy ich nie zdradza, to wrona – wręcz przeciwnie! To właśnie wrona odkrywa sekrety i tajemnice. Wprowadza Światło w Mrok. Także wspaniale pomaga zmierzyć się z własnym wewnętrznym Mrokiem, odszukać demony, które kradną naszą świetlistą energię, odkryć kłamców i oszustów. Wrona jednak pomaga tylko tym, którzy idą drogą prawdy!!! By korzystać z jej mocy należy mieć jasne i szczere zamiary  – wówczas można uzyskać jej pomoc.

Wyzwoleni od strachu, niepokoju, niepewności, stajmy się silni, a tylko silny wojownik potrafi nieść w ten świat jasne Światło!

Słowa kluczowe:
Magia życia, tajemnica stworzenia
Przeznaczenie, osobista przemiana, alchemia
Inteligencja
Wyższa perspektywa
Bycie nieustraszonym, zuchwałym
Elastyczność, zdolność adaptacji
Oszust, manipulant, złośliwa osoba

Wrony są powszechnie kojarzone z magią i mocą manipulowania wyglądem fizycznym. Ptaki te możemy spotkać na całym świecie i przypominają, że magia jest wszędzie. Kiedy napotkasz wronę, poproś to Zwierzę Mocy, a da ci wskazówkę, jak używać magicznych mocy, które posiada.

Wykorzystaj moc ceremonii, która może przynieść uzdrowienie i pozytywną zmianę w Twoim życiu i życiu osób wokół Ciebie…
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Jako przewodnik duchowy wrona poprowadzi do poznania tajemnic życia i rozwinie zdolności postrzegania subtelnych zmian energii w Tobie oraz twoim otoczeniu. Ma zdolność wychodzenia poza iluzje, zwłaszcza dwoistość dobra i zła, wewnętrznego i zewnętrznego – patrz Mag Biały, Czarny i Transcendentny https://bucardimaria.com/2020/07/16/ceremonia-nr-118-z-maria-bucardi/

Wrony budują gniazda na bardzo wysokich drzewach, ponieważ dzięki temu mają lepszą perspektywę na resztę swojego otoczenia, dając wskazówkę: patrz rzeczy z wyższej perspektywy.

Wrona pilnuje również intruzów i drapieżników. Wydaje głośne dźwięki, które ostrzega innych członków rodziny z dużej odległości. Kiedy zobaczysz swoje Zwierzę Mocy Wronę, bądź czujny/ czujna.

Czy widziałeś kiedyś grupę wron zbierających się razem i wypędzających ptaki znacznie większe niż one? Weź z nich przykład, gdy potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Rozwijaj osobistą moc, siłę woli i czasem nawet głośne mówienie prawdy.

Zwierzę Mocy Wrona znaczenie Maria Bucardi

ZNASZ JUŻ SWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY?
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Wykłady i kursy online z Marią Bucardi:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s