Czy Twoja skóra stała się gruba jak pancerz ochronny po trudnych przeżyciach? Zwierzę Mocy Nosorożec

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Nosorożec

Ja, Mistyczny Nosorożec jestem teraz Twoim przewodnikiem.

Rozbij mury, które Cie ograniczają

Odrzuć to, co stare i Cie ogranicza

Otwórz się na to, co nowe

Masz gruba skore, która powstała, by chronic Twoje wnętrze przed niesprawiedliwością, złem, cierpieniem – jednak Twoja gruba skora zmieniła się w pancerz i ten pancerz teraz ogranicza Cie i blokuje. Otwórz się na to, co nowe, zaufaj mojej sile. Odrzuć Twój pancerz, bo w tej chwili przeszkadza Ci być w pełni soba. Otwórz się na to, co dla Ciebie nowe i dobre. To czas nowego początku. 


CO ZROBIĆ JEŚLI BOISZ SIĘ ZRZUCIĆ SWÓJ „PANCERZ” OCHRONĘ Z OBAWY PRZED PONOWNYM ZRANIENIEM…

Jeśli Twój symboliczny pancerz jest tak gruby, że hamuje Cię na drodze realizacji marzeń i celów, ale nie potrafisz go zrzucić w wyniku przykry wydarzeń w przeszłości, zostałaś / zostałeś wykorzystany przez innych lub skrzywdzony i boisz się to zrobić z obawy, że to się powtórzy – idealna dla Ciebie będzie 81 Ceremonia z Marią Bucardi, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz, temat: otwórz się na życie i nowych ludzi, pewne związki muszą się zakończyć, by zrobić miejsce dla nowych, pewne związki muszą się przemienić, by iść dalej z lekkością i radością, odrzuć gruby pancerz, który chronił Cię przez lata przed ludźmi, nadszedł czas, by iść dalej…
https://bucardimaria.com/2019/10/24/ceremonia-nr-81-z-maria-bucardi/

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Nosorożec łączy się ze znaczeniem mistycznego jednorożca, który według pewnych źródeł miał powstać z połączenia konia z właśnie jednorożcem.

Te niezwykle jednorożce świata materialnego zachwycają ludzi począwszy od starożytności. Słyną z magicznych właściwości i niestety dlatego stały się ofiarą kłusownictwa. Na czarnym rynku sprzedaje się proszek z rogu nosorożca jako lek. Obecnie jest to gatunek zagrożony wyginięciem do tego stopnia, że wiele osób poświęciło swoje życie, aby je chronić. Doszło nawet do tego, że właściciele nosorożców zaczęli obcinać im chirurgicznie róg, aby kłusownicy nie polowali na nie i nie zamordowali ich. Walka o przetrwanie tego gatunku trwa codziennie. 

Jest to bardzo przykre, ponieważ jeśli połączymy się z energią tego Zwierzęcia Mocy, zyskamy nieporównywalnie więcej! Jeśli będziemy je podziwiać jako boskie życie na Ziemi, zamiast niszczyć, otrzymamy mądrość Matki Ziemi i Wszechświata, która przejawia się w formie tego wyjątkowego zwierzęcia.

Najbardziej znana symbolika nosorożca powstała w Afryce, ponieważ tam żyją w największej ilości i prawdopodobnie najdłużej. Występują także w Azji południowej. To jedne z największych i najsilniejszych zwierząt na planecie! Gdyby nie były roślinożercami, moglibyśmy mieć problem (zapewne wtedy byłyby bardziej agresyjne), jednak w naturze wszystko jest harmonijne.

Nosorożec jest pełen przeciwstawieństw, ale tylko na pierwszy rzut oka i to tworzy go jeszcze bardziej ciekawym, poznaj więc jego szczególny charakter…

Jeśli jesteś osobą z totem nosorożca lub jest on Twoim przewodnikiem na pewien czas, oznacza to, że masz w sobie wielką SIŁĘ fizyczną, energetyczną i psychiczną. Nie rozpłaczesz się pod naciskiem i nie dasz się sprowokować, a jeśli ktoś to spowoduje, niech lepiej ucieka 😉

Od tego Zwierzęcia Mocy można nauczyć się skupienia na celu, szybkości, otwartego i silnego serca. Nie można na niego wpłynąć poprzez manipulacje. Co więcej, nauczy Cię spokoju wewnętrznego, pewnego rodzaju sprawiedliwości i chłodnej oceny sytuacji, ponieważ jest tak stateczny, że nie poruszają go chwilowe emocje. 

PRZEŁOM

Z jego siłą dokonasz przełomu, pokonasz trudności i obejmiesz prowadzenie w każdej sytuacji. To energia prawdziwego wojownika!

Gdy tak jak nosorożec, obierzesz cel, nic już nie stanie Ci na drodze. Aby tego dokonać, trzeba mieć również jego pewność siebie i wiarę w siebie, które są niezachwiane. Wtedy nie trzeba nic udowadniać, czyny mówią same za siebie.

Z wyglądu nieco jak dinozaur, trochę jak jednorożec, a siła jak tornado! Ponadto mają grubą skórę jak pancerz ochronny przed zranieniem. Drapieżniki takie jak lwy, nawet nie zbliżają się do zdrowego nosorożca, polują jedynie na stare, schorowane i bardzo młode osobniki. 

Zwierzę Mocy Nosorożec to mocna OCHRONA, przy czym trzeba pamiętać, aby nie stała się tak grubą skorupą i tak wysokim murem, która staje się ograniczeniem. 

Jeśli miewasz negatywne myśli, odczuwasz ataki napływających ciężkich myśli z globalnej świadomości lub innych osób – skorzystaj z medytacji Nosorożca do ochrony, a szybko odeprzesz wszystkie niechciane energie. 

Pancerz to również rodzaj maski. Czy nosisz jakąś maskę? Jakie inni noszą maski? Warto to wiedzieć, choć nie oceniać pochopnie, ponieważ świat jest pełen uprzedzeń, które mają mało wspólnego z prawdą.

ULECZENIE

Nosorożec również słynie z właściwości leczniczych, uzdrowienia ran z przeszłości, ale nie tych fizycznych, tylko niematerialnych po ciężki przeżyciach. Dla przykładu, osoba, która została zdradzona przez swoją drugą połówkę, nosi dalej ranę, zamyka serce z obawy przed ponownym zranieniem, trzyma dystans, jest zimna, małą ją cieszy, więc tym samym ogranicza swoje życie ze strachu przed ponownym bólem. Mówi, że “wszyscy są tacy sami i nigdy już nie zazna miłości”. Traci wiele dobrych  okazji, miłych osób i sytuacji, aż w końcu tworzy wokół siebie aurę odpychającą innych, wesołych i spontanicznych osób, a szczęście omija ją szerokim łukiem. Tak dzieje się zgodnie z zasadą, że to my tworzymy swoją rzeczywistość myślami. To bardzo trudna sytuacja, a jednak ciężko otworzyć ponownie serce takiej osobie. Tutaj przychodzi z pomocą przewodnik ze świata duchowego zwierząt nosorożec.

Pomoże również w koncentracji i utrzymaniu myśli na wysokim poziomie, a także zrozumieniu, gdzie są blokady, co je powoduje, jakie myśli są negatywne i ciągną w dół, zamiast w górę. 

Czas wyrwać się z impasu! Teraz znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Sprzyjać Ci w tym będzie samotność. Odpowiedzi są głęboko w Tobie, a nie na zewnątrz. Aby dokonać wielkich rzeczy, trzeba poświęcić sobie czas. Nie trzeba traktować samotności tylko jako coś negatywnego, a raczej jako przywilej.

Słowa kluczowe:

Siła – wielkość – ochrona – uleczenie – samotność – wyjście z każdej sytuacji – pokonanie trudności – cel – koncentracja – indywidualność – wyjątkowość – harmonia – mądrość wyższa – aktywacja talentów wyższych – wolność – pracowitość – stałość –  godność zaufania – mocne stąpanie po ziemi

W negatywnym aspekcie Nosorożec oznacza: twardość, ograniczenie, oziębłość, zamknięte serce, wysoki mur nie do przebicia, agresja, przemoc, mobbing, duży problem.

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Czy Twoja skóra stała się gruba jak pancerz ochronny po trudnych przeżyciach? Zwierzę Mocy Nosorożec

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: