Cisza, intuicja, medytacja – Zwierzę Mocy Modliszka – poznaj jej symbolikę.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Modliszka

Modliszki mają różne formy i kolory, poszukaj zdjęć, by poczuć, która z nich, w jakiej formie, będzie dla Ciebie tą jedyną idealną przewodniczka, łącz się z nią w myślach, by poczuć przesłania i Moc w Tobie. Znaczenie:  Intuicja, cisza… Poprzez medytację połączysz się z Mocą, która jest w Tobie. Modliszka potrafi godzinami siedzieć w tej samej pozycji, z podniesionymi do góry rękoma, jak w czasie modlitwy – co dało jej imię „modli … szka”.

W wielu kulturach jest niezwykle ważna, jako symbol ochrony oraz połączenia ze źródłem i boskością wewnątrz nas. Jeśli pojawia się w Twoim życiu, mówi: nie szukaj mądrości na zewnątrz, ale wew. Ciebie. Twoje ciało jest świątynią Twojej duszy. Zamknij oczy i komunikuj się z narządami w Tobie lub całym ciałem. Dziękuj każdemu z Twoich organów za wspaniałą pracę, którą wykonuje. Posłuchaj odpowiedzi, które mogą dotrzeć do Ciebie jako myśli, uczucia, słowa lub wizje. Twoje ciało powie Ci, jak Ci pomóc w tej sytuacji tutaj i teraz. Pamiętaj, że pierwsza myśl i pierwsze wrażenie, które przychodzi do Ciebie spontanicznie, pochodzą z Twojej intuicji. Wszystkie inne i późniejsze odczucia i uczucia i myśli są Twoimi własnymi pomysłami, które pochodzą z Twoich czasami bolesnych wspomnień.

Połączenie ze światem duchowym,  zwróć uwagę na tu i teraz, zaczekaj na odpowiedni moment, a następnie działaj, uczucia (pierwsze uczucie = intuicja) wiedzą, dokąd powinna prowadzić Twoja droga, możliwość pogłębiania zdolności perfekcyjnego uzdrawiania, zbierz siły, aby wypełnić Twoją wspaniałą wizję, traktuj poważnie reakcje fizyczne Twojego ciała, postępuj zgodnie z intuicją, wdzięczność i miłość bezwarunkowa do siebie i innych, Twój duchowy potencjał rośnie.

Modliszka nauczy Cię, jak wykorzystać Twoje zdolności i talenty. Nauczy Cię, jak walczyć o życie/ przeżycie i to, co dla Ciebie ważne. Nauczy Cię jak bronić siebie i liczyć tylko na siebie oraz przejąć pełną odpowiedzialność za Twoje życie, decyzje i działania. Skup się na sobie! Siła Wyższa prowadzi Cię, słuchaj, czuj, to – czego potrzebujesz już jest w Tobie.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s