Cisza, intuicja, medytacja – Zwierzę Mocy Modliszka – poznaj jej symbolikę.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Modliszka

Modliszki mają różne formy i kolory, poszukaj zdjęć, by poczuć, która z nich, w jakiej formie, będzie dla Ciebie tą jedyną idealną przewodniczka, łącz się z nią w myślach, by poczuć przesłania i Moc w Tobie. Znaczenie:  Intuicja, cisza… Poprzez medytację połączysz się z Mocą, która jest w Tobie. Modliszka potrafi godzinami siedzieć w tej samej pozycji, z podniesionymi do góry rękoma, jak w czasie modlitwy – co dało jej imię „modli … szka”.

W wielu kulturach jest niezwykle ważna, jako symbol ochrony oraz połączenia ze źródłem i boskością wewnątrz nas. Jeśli pojawia się w Twoim życiu, mówi: nie szukaj mądrości na zewnątrz, ale wew. Ciebie. Twoje ciało jest świątynią Twojej duszy. Zamknij oczy i komunikuj się z narządami w Tobie lub całym ciałem. Dziękuj każdemu z Twoich organów za wspaniałą pracę, którą wykonuje. Posłuchaj odpowiedzi, które mogą dotrzeć do Ciebie jako myśli, uczucia, słowa lub wizje. Twoje ciało powie Ci, jak Ci pomóc w tej sytuacji tutaj i teraz. Pamiętaj, że pierwsza myśl i pierwsze wrażenie, które przychodzi do Ciebie spontanicznie, pochodzą z Twojej intuicji. Wszystkie inne i późniejsze odczucia i uczucia i myśli są Twoimi własnymi pomysłami, które pochodzą z Twoich czasami bolesnych wspomnień.

Połączenie ze światem duchowym,  zwróć uwagę na tu i teraz, zaczekaj na odpowiedni moment, a następnie działaj, uczucia (pierwsze uczucie = intuicja) wiedzą, dokąd powinna prowadzić Twoja droga, możliwość pogłębiania zdolności perfekcyjnego uzdrawiania, zbierz siły, aby wypełnić Twoją wspaniałą wizję, traktuj poważnie reakcje fizyczne Twojego ciała, postępuj zgodnie z intuicją, wdzięczność i miłość bezwarunkowa do siebie i innych, Twój duchowy potencjał rośnie.

Modliszka nauczy Cię, jak wykorzystać Twoje zdolności i talenty. Nauczy Cię, jak walczyć o życie/ przeżycie i to, co dla Ciebie ważne. Nauczy Cię jak bronić siebie i liczyć tylko na siebie oraz przejąć pełną odpowiedzialność za Twoje życie, decyzje i działania. Skup się na sobie! Siła Wyższa prowadzi Cię, słuchaj, czuj, to – czego potrzebujesz już jest w Tobie.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: