Podążaj za świetlistym przesłaniem królika i zająca… Poznaj ich znaczenie jako Zwierzę Mocy i totem.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Zając, Królik

Zwierze Księżycowe

Zaufanie w miłość – siła serca

Połącz się z tym zwierzęciem, poznaj jak żyje, by odkryć przesłanie dla Ciebie…

ZWIERZĘ MOCY KRÓLIK / ZAJĄC

Zając (królik) jest od wieków symbolem odradzania, zmartwychwstania, przemiany.

Zwróć uwagę na to, że zające mają wielu wrogów (symbolicznie osoby opętane Mrokiem, zawiścią, nienawiścią itp.) – za to Zając otrzymał mnóstwo darów od boskości, jak tego wroga uniknąć, jak wyprowadzić go w pole – zapoznaj sie z ta symbolika – bo jest dla Ciebie bardzo bardzo ważne. Zwróć uwagę także na symbolikę zająca/królika w bajkach, np. Alicja w Krainie Czarów – gdy to właśnie królik prowadzi ją do jej własnej doskonałości. Zając jest także bardzo związany z księżycem – podświadomością. Co należy jeszcze wiedzieć o Twoim Zwierzaku Mocy, by idealnie z nim pracować:

Delikatność wymaga ostrych zmysłów – zwróć na to uwagę, zanim zając wyjdzie z norki (twierdzy z tysiącem korytarzy) dokładnie wszystko obserwuje, wacha, słucha … Wykorzystuje wszystkie swoje zmysły, aby sprawdzić czy jest bezpieczny. Tego chce Cię nauczyć – aby być czujnym, wystawić anteny i w każdej sytuacji patrzeć, słuchać, czuć!!! Zając potrafi nie ruszając głową widzieć wszystko dookoła! Tego Się także nauczy, by poprzez pole energetyczne czuć, obserwować – zanim zrobisz krok, zanim podejmiesz decyzje!

Uważność, delikatność, zmysłowość, intuicja. Zając nie zadowoli się byle czym, szuka tego, co dobre, co dla niego NAJLEPSZE i gdy oddaje się tak zmysłowości jedzenia najlepszych (wegańskich) smakołyków, to czuje w sobie szczescie, spelnienie, skupienie na sobie, by dać sobie to, co najlepsze – mimo tego jest czujny i w momencie potrafi wyczuć niebezpieczeństwo. Rozkoszuj się więc życiem, sobą, tym, co dla Ciebie dobre, najlepsze – ale nie zapomnij o czujności. Zajac to także zaufanie w siłę boska, pełne zaufanie!

Skup się na sobie, połącz się z tym zwierzęciem i czuj w czym chce Ci pomóc, gdzie Cię prowadzi. Co w Tobie wola o pomoc i wsparcie właśnie Zająca. Czy umiesz czuć sercem, korzystać z intuicji (serca), czy czujesz się bezpiecznie, czy czujesz delikatność, siłę i Moc. Sprawdź co należy odrzucić, od czego sie uwolnic. To nowy czas, nowe życie.

Zrób miejsce dla Nowego. Otwórz się na to Nowe i NieznaneZając wie, że jest bezpieczny, ze Sila Wyzsza prowadzi go i chroni, że życie jest ciągła zmiana, że każdy koniec, jest nowym początkiem.

To przesłania w ogromnym skrócie… Teraz czeka Cię Twoja własna podróż z Zającem, który poprowadzi Cię dalej i dalej… On zna drogę… Idź za nim, patrz, słuchaj, czuj… ufaj…

I koniecznie zapisuj wszystkie Twoje spostrzeżenia – Zając będzie Cię prowadził przez wszystkie dziedziny życia i uczył, jak decydować sercem, jak kochać siebie jak troszczyć się o siebie, jak zaufać Sile Wyższej, jak i co zmienić, by to nowe – lepsze mogło przyjść do Ciebie. Jak się regenerować, jak się rozkoszować życiem, jak być czujnym w każdym momencie… i wiele więcej.

TWOJE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Rozwiń swoje zmysły, intuicję, oczyść podświadomość i poświęć godzinę (lub więcej jeśli masz ochotę) dla siebie i na swoje przyjemności, dzięki którym dodatkowo zyskasz kolejne klucze wtajemniczenia na kursach i spotkaniach online z Marią Bucardi:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: