Pokaż swoje prawdziwe kolory i leć wysoko – Zwierzę Mocy Papuga

Przesłanie Zwierzęcia Mocy Papugi

Jestem tutaj, by pomoc Ci zrozumieć i wykorzystać moc barw w Twoim życiu – Papuga Zwierze Mocy

Każdy z nas ma wiele kolorów, czyli symbolicznie części osobowości i duszy, ale z różnych względów, czasem ukrywa je przed światem. Teraz jest moment, by je wydobyć na powierzchnię i cieszyć się nimi! Pokazać światu swoją kolorową duszę.

Bądź tym kolorowym ptakiem, który fruwa wysoko po niebie. Rozwiń swoje piękne kolorowe skrzydła! 

Poczuj wolność i bezgraniczność. Ciasne klatki krępują Cię i nie możesz rozwinąć skrzydeł! 

Możesz dołączyć do Ceremonii, których celem jest oczyszczenie, poniesienie wibracji i poczucie własnego serca, by podążać swoją indywidualną drogą. Szczególnie „Ceremonia z Marią Bucardi 26” będzie pomocna, w części wykładu online dowiadujemy się wiele na temat bezgraniczności i jego przeciwieństwie, czyli wysokich murach, ograniczeniach i jak się z nich uwolnić:
https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-26/

Dbaj o oczyszczenie siebie i swojego otoczenia, by Twoja aura i kolory były czyste, piękne, lśniące i w najpiękniejszych barwach.

Jesteś istotą indywidualną, która ma wyjątkowe cechy, wygląd, charakter, duszę – wszystko jest w Tobie unikatowe i to jest cudowne! Nie ślepe papugowanie i podążanie za innymi, staranie się o taki sam wygląd i zachowanie, czy klonowanie otoczenia… Dodaj Twoją energię do wszystkiego co robisz! Możesz wykonywać tą samą pracę co miliard innych osób, ale Twoja będzie wyjątkowa, ponieważ jest wykonana przez Ciebie.

Nie traktuj swoich błędów i potknięć zbyt poważnie! Doświadczamy i przez to uczymy się, wzrastamy i możemy lecieć wyżej i wyżej…

Możemy wziąć przykład z papugi, by doskonalić swoją umiejętność komunikacji, która jest tak ważna w dzisiejszym świecie! Papuga jest mistrzem słowa i hipnotyzuje swoją prezencją.

Naucz się od tego przewodnika świadomie korzystać z magii barw i malować swoje życie jak najpiękniejsze dzieło sztuki. Nie otaczaj się ponurymi kolorami, jeśli chcesz mieć kolorowe życie.

W negatywnym znaczeniu, czyli braku równowagi Zwierzę Mocy Papuga może wskazać na nadmierną ekscentryczność i kontrowersyjność, gadatliwość i plotki oraz powtarzanie po innych bez namysłu. Nie kopiuj, mów i rób swoje. Może także wskazać na potrzebę zwracania na siebie uwagi, a to powinniśmy dać sami sobie – nie szukając poklasku na zewnątrz.


Wykorzystaj moc barw w swoim życiu, tutaj znajdziesz hasła pomocnicze w skrócie. SZCZEGÓŁOWĄ SYMBOLIKĘ KOLORÓW I WIELE WIĘCEJ ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE „Magia” – biała i czarna magia – rytuały magiczne – rytuały miłosne – rytuały bogactwa – rytuały ochronne – magia zapachów – magia świec – magia kolorów – magia kamieni szlachetnych” Marii Bucardi:

magi abucardi Maria książka

Jest dla Ciebie prezentem, które czeka w Twoim Miejscu Mocy wraz z innymi niespodziankami: https://mariabucardi.pl/pl/p/Biala-i-czarna-MAGIA-rytualy-zaklecia-magiczne-NOWA-EDYCJA-kompletnie-zmieniona-i-rozszerzona/128


Pokaż swoje prawdziwe kolory

jak totem Papuga i leć wysoko!


Oraz “Jak rozmawiać z Aniołami Wszechmocnymi Istotami Światła Wskazówki i przykładowe teksty” Marii Bucardi:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Jak-rozmawiac-z-Aniolami-poradnik-Marii-Bucardi-Wskazowki-i-przykladowe-teksty/101


ZNACZENIE KOLORÓW W SKRÓCIE:

Niebieski – ma energię spokoju wewnętrznego, ale może być zimny. To również komunikacja i kreatywność. Niebieski Boski promień to przede wszystkim ochrona i Archanioł Michał. 

Zielony – kolor natury, uleczenia, uzdrowienia. Ciemno zielony to kolor pieniędzy i bogactwa. Zielony Boski Promień to energia uzdrowienia i Archanioła Rafała.

Żółty – to kolor komunikacji, ciepła, słońca.

Złoty – symbol mądrości wyższej i energii słońca, czyli bardziej męskiej. Dynamika, ciepło, mądrość, akcja, duma. Świeć wysoko na niebie i nie przejmuj się, gdzie padają Twoje promienie, czy się to innym podoba, czy nie. Boską energią światła białego i złotego promienia jest Archanioł Gabriel, a mądrości wyższej i promienia żółto – złotego jest Archanioł Jofiel.

Srebrny – to kolor podświadomości, energii księżycowej, czyli kobiecej, tajemnicy, ukrytych skarbów wewnętrznych.

Szary – kolor eremity, czyli pustelnika, wycofania, tajemnicy.

Fioletowy to energia transformacji, czyli przemiany. Ułatwia medytację i połączenie z wyższymi energiami. Przedstawicielem Boskiego Fioletowego Płomienia jest Achai Przemiany – Lady Amethyst oraz Achanioł Zadkiel.

Czerwony – to energia siły i dynamiki, ognia oraz oczywiście miłości. Moc, by zmierzyć się ze wszystkim i osiągnąć swoje cele. Archanioł Uriel objawia się w kolorze Czerwonego Boskiego Promienia miłości i światła.

Pomarańczowy – energia kreatywności, pobudza umysł i zmysły. Anioł bogactwa i obfitości Fortunata jest energią boską, anielską koloru właśnie pomarańczowego oraz zielonego i białego.

Różowy – delikatny lub energetyczny w zależności od tonu. Może działać przyspieszająco jak np. Odcień fuksji. Energia uniwersalnej miłości i światła.

W “Czas z Marią Bucardi 27” znajdziesz m.in. omówienie kolorów, a nawet koloru lakieru do paznokci! Dowiedz się więcej o sobie sprawdzając jakiego koloru do paznokci używasz, a może żadnego? To również niesie ze sobą przesłanie. Jakie ubrania zakładasz? Jakimi kolorami się otaczasz? To wszystko ma ważny wpływ. 

Poniżej przesłanie w skrócie, dowiesz się więcej odsłuchując wykład online. Jej pełen tytuł to: Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszym 27 spotkaniu, w środę dzień Merkurego, komunikacji, inspiracji i motywacji. Dziś porozmawiamy na temat: magia barw i wpływ kolorów na Twoje życie, co oznacza dany kolor ubrania, dlaczego dziś właśnie ten wybierasz, co mówi nam o osobie kolor paznokci, które barwy dodają anergii, a które osłabiają, co zrobić z naszym kodem DNA, czyli wypadnięty ząb, włosy, paznokcie, krew menstruacyjna? Aktualne energie rosnącego Księżyca, tuż przed Równonocą i naszym Rytuałem Mabon i 65 Rytuałem dla Matki Ziemi, Pełni Plonów. Dlaczego nie oceniam Pani P. czy Pani A. i komu warto ufać w sferze duchowej a komu nie. Symbolika liczby 27:
https://bucardimaria.com/czas-z-maria-bucardi-nr-27/

Magia kolorów
Kolory to pewne FALE, które coś wzmacniają lub przytłumiają, przyciągają itp.
Co wyciągasz rano? – tego właśnie dziś potrzebujesz 🙂
Poniże znaczenie kilku wybranych kolorów, w słuchowisku więcej.

Szary symbolizuje ukrycie. Czarny magowie używają szare świece, by coś ukryć (to dotyczy często masowych rytuałów). Może być tak, że gdy jakaś osoba na filmie mówi i ubrana jest na szaro, srebrno, to chce coś ukryć. Mówi coś innego niż myśli… 

Jeśli ubiera się na czerwono, może oznaczać, że chce władać, panować nad innymi lub wykorzystać do swoich celów, czerwień hipnotyzuje. To kolor kardynałów, a kiedyś tylko król go mógł nosić. To również kolor podkreślający energię seksualną i życiową. Nadmiar czerwieni w otoczeniu może sprawić, że będziemy się czuć się wyssani z energii życiowej…

Czarny jest elegancki, ale w negatywnym znaczeniu mówi o tym, że skupiamy się na sobie w sposób egoistyczny, na destrukcji, tylko na świecie materialnym-demonicznym. Jednak to nie jest takie oczywiste i nie powinniśmy oceniać innych! Są również momenty w życiu pewnych osób, że nie chcą się wyróżniać z tłumu, chcą się zamknąć przed światem, ponieważ np. byli skrzywdzeni i cierpią. Czerń może dawać pewne poczucie bezpieczeństwa, jednak nie dopuszcza do siebie światła, więc trzeba uważać, by nie robić sobie krzywdy.

Przykład eksperymentu pomidorów przykrytych materiałem o odpowiedniej kolorystce przyniósł różne skutki dla wzrostu rośliny:

  • Drzewko pomidorowe przykryte białym kolorem – wyrosło idealnie.
  • Drzewko pomidorowe przykryte czerwonym kolorem – było dojrzałe jak inne, ale wewnątrz zgnite (symbolicznie – za dużo energii prowadzi do wypalenia – za dużo ognia)
  • Drzewko pomidorowe przykryte czarnym kolorem – było niedojrzałe, jakby wszystkie energie ze Wszechświata były zablokowane! Wszystkie wpływy z zewnątrz były zamknięte. Co oznacza, że było odcięte od pozytywnych wpływów też. Wewnątrz pomidor był wyschnięty.


Kolory to specyficzne fale i energie – każdy jest inny i ma różną wibrację. Połącz się z energią przewodnika – Zwierzęcia Mocy Papugi i poznaj ich dogłębne znaczenie.

A tutaj jeszcze kilka ważnych słów o kolorach…

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: