Po zrozumieniu znaczenia Zwierzęcia Mocy Komara odczujesz wdzięczność za to, że przyleciał do Ciebie z ostrzeżeniem :-)

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Komar

Zwierzę Mocy Komar
ostrzeżenie przed wampiryzmem energetycznym

Warto rozróżnić miejsca i sezony, w których to jest normalne, że komary są aktywne, od tych o mniejszej aktywności. Jeśli np. jesienią lub zimą w miejscu, gdzie zazwyczaj nie ma komarów, a koło nas się pojawi – oznacza to, że niesie ze sobą ważne przesłanie. Gdy jesteśmy w szerokości geograficznej, gdzie jest ich mnóstwo, to nie koniecznie oznacza coś szczególnego lub, że komar jest naszym Zwierzęciem Mocy.

Jako Zwierzę Mocy jest przede wszystkim ostrzeżeniem przez osobami, które chcą dla nas złego, źle nam życzą, przed wrogiem, problemem, czymś co “psuje Ci krew”, przed kimś, kto chce ukraść energię życiową, wzmocnić się Twoim kosztem, przed osobami, które nas nie lubią, nienawidzą, chcą zemsty, źle o Tobie mówią. 

Zwiastują trudne sytuacje, która mają Ci ukraść energię – bo tam idzie Twoja energia zdenerwowania. Taki atak może nastąpić w przeciągu kilku dni, nie miesięcy. To może być banalne, ale coś, co burzy Twój spokój lub nieproszeni goście. 

Niebezpieczeństwo przed wampiryzmem energetycznym. 

Popatrz na Twoje otoczenie – kto jest Twoim wrogiem, skąd te niskie, obce energie?

Warto mu za to okazać wdzięczność i nie zabijać, tylko złapać do szklanki i wypuścić za okno. Często reagujemy bardzo negatywnie na komary, ale postaraj się trzymać nerwy na wodzy 🙂 Ono nie wie, jak bardzo Cię denerwuje i picie krwi to jego pożywienie, by przetrwać.

CZY ZNASZ JUŻ SWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY?
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Poniżej film, słuchowisko na temat Komara jako Zwierzę Mocy i totem

Jeśli potrzebujesz pomocy w oczyszczeniu, uwolnieniu od wampirów energetycznych i sytuacji, które wysysają z Ciebie siłę życiową – zajrzyj tutaj:
https://mariabucardi.pl

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s