Zwierzę Mocy Bocian przylatuje z energią wiosny, narodzin i szczęścia!

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Bocian

ZWIERZĘ MOCY – BOCIAN – SYMBOL NARODZIN – WIOSNY – SZCZĘŚCIA – NADEJŚCIA TEGO, CO NOWE I PIĘKNE – NOWA ENERGIA I PRZEKRACZANIE GRANIC (OGRANICZEŃ).

Przesłanie: to, co nowe – nowe narodziny – dziecko – dzieciństwo

Germańska Bogini Holda – była symbolem przynoszącej życie, nowe życie, przynoszącej dusze ze Źródła na Ziemię. Tak i teraz przychodzi do Ciebie, posłanniczka energii boskiej, energii Źródła, zwiastując NOWE. Nowe energie, wiosna, budzenie sie Natury … Tak ta energia przychodzi do Ciebie właśnie teraz, by obudzić Cię ze „snu – drzemki – uśpienia”, pomóc Ci wrócić do czasów dzieciństwa i uwolnić się raz na zawsze z tamtych starych barier, powiązań, ran emocjonalnych i starych szuflad, które tylko krępują Cię na Twojej dalszej drodze. Teraz z jej pomocą możesz je zobaczyć i raz na zawsze usunąć je z podświadomości.

Poczujesz się jak ktoś, kto narodził się na nowo, w pełni swojej Siły i Mocy, zaczniesz Twoje nowe życie! Życie pełne Światła, Miłości, Obfitości i Radości, w pełni zgodne z Tobą i Twoim Sercem, z Twoją Duszą. Do dzieła więc, połącz się z tą energią i bądź sobą, bez programów, blokad i szufladek. Odrzuć tę sztuczna osobę, ukształtowana przez rodziców, systemy i inne, bądź sobą, poczuj kim jesteś i gdzie prowadzi Cię Twoje serce.

Ostrzeżenie: brak, niespełnienie, niepłodność w wyniku ran emocjonalnych. Konieczność uzdrowienia, by w pełni siły i mocy tworzyć  i przyciągnąć to, czego pragniesz. 

Jeśli potrzebujesz energii nowego początku, wiosny i szczęścia – zobacz wykłady i kursy online z Marią Bucardi w uroczystej oprawie…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s