Zabawa, elastyczność, aktywność to symbolika Zwierzęcia Mocy Małpy, a także wiele więcej. Poznaj tego nauczyciela duchowego…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Małpa

Zwierzę Mocy – Małpa

Mądry jest ten, kto jest elastyczny, tylko głupiec trwa w sytuacji, która mu nie odpowiada.

MAŁPA – ELASTYCZNOŚĆ, RUCHLIWOŚĆ, ŻART, ORYGINALNOŚĆ. Małpa przypomina Ci o radości życia. Poprzez elastyczność odnajdziesz szczęście i zabawę, w każdej sytuacji. Baw się. Małpa przestrzega przed próżnością, materializmem i fałszem.

Małpa jest idealnym nauczycielem duchowym, wystarczy zapoznać się z jej duchem przewodnim, obserwować jej zachowanie, życie –  by zrozumieć czego chce Cie nauczyć. Małpa wskazuje, że sytuacja w której jesteśmy, to wynik naszych starych doświadczeń, myśli, barier – i można ją zmienić. Jeśli jednak nic nie zmienimy, to nic się nie zmieni. Należy przyjąć z większym dystansem i humorem to, co dzieje się obok nas i zmienić to, co nam nie odpowiada. 

Małpa uczy Cię by iść dalej do przodu mimo przeszkód i trudności. Kamienie, które leżą na Twojej drodze wykorzystaj, by zbudować most, drogę lub jeśli taka konieczność, by zbudować mur ochronny lub mur, który odgrodzi Cię od ludzi czy miejsc, które Ci nie odpowiadają. 

Nie myśl za dużo o przyszłości, bo to jak będzie ona wyglądać – tworzysz w tej chwili. Skup się na tym, co tutaj i teraz a przyszłość ułoży się tak, jak tego pragniesz. To dziś pracujesz nad tym, co będziesz zbierać jutro.

Skup się na tym, co robisz i myślisz teraz, idź już dziś droga serca, a Twoja przyszłość zaprogramuje się sama. Gdy próbujesz planować przyszłość, a zapominasz o tym, co jest tutaj i teraz, to możesz mieć pewność, że w przyszłości nie będzie lepiej. Bo to dziś siejesz, to co zbierasz jutro, jeśli nie zasiejesz, to nic nie zbierzesz. Jeśli zasiejesz chore ziarno, stare – to wyjdzie z niego, to samo, co już teraz masz w dłoni.

“Ćwicz się w byciu Tutaj i Teraz. rozpoznaj boskie (wyższe) wskazówki, które prowadzą Cię do szczęścia. Daj się ponieść chwili. Idź naprzód a jeśli na Twojej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukryta w nim mądrość, przebacz sobie i nie zatrzymuj się w drodze dłużej, niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci się ku Tobie”  

POZNAJ SWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Jeśli pragniesz uwolnić się od przeszłości, skupić na tym, co najlepsze dla Ciebie oraz już tu i teraz tworzyć swoją przyszłość pełną szczęścia, spełnienia, miłości, światła, bogactwa, zdrowia i obfitości – zobacz spotkania online z Marią Bucardi:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s