Niedźwiedź wzywa Cię: obudź się z długiego zimowego snu i w pełni siły i mocy realizować swe marzenia i cele – silne Zwierzę Mocy.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Niedźwiedź

ZWIERZĘ MOCY NIEDŹWIEDŹ

Przesłanie: idź Twoją drogą z głębi Twego serca i spraw, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Niedźwiedź głownie w kulturze indiańskiej jest zwierzęciem ochronnym, patronem, nauczycielem, królem zwierząt – tak, właśnie niedźwiedź – NIE lew.

Niedźwiedź wzywa Cię: obudź się z długiego zimowego snu i w pełni siły i mocy rozpocznij nowy okres w Twoim życiu. Niedźwiedź da Ci siłę, spokój i harmonię, by w każdej sytuacji zachować spokój i dobrze się zastanowić.

Niedźwiedź da Ci siłę, by zacząć coś nowego, by walczyć o swoje do ostatniej “kropli krwi”.

Najlepiej oglądaj niedźwiedzie w naturalnych warunkach, np. filmy, czytaj o ich zachowaniu i naśladuj je. Jesteś już na właściwej drodze. Odkryj w sobie energie uzdrawiające siebie i innych, ich źródło znajdziesz w Naturze. Idź do lasu, przywołaj niedźwiedzia i jego siłę, czuj tą siłę w Tobie. Takie proste energetyczne ćwiczenia pomogą Ci zrozumieć i wybrać drogę.

Niedźwiedź uczy Cię połączenia z Naturą i Matką Ziemią, tzw. Uziemienia, siły czerpanej z Ziemi. Poczuj w sobie siłę, ogromną siłę, by żyć i realizować marzenia. Nie chowaj Twojej siły i mocy, nie ukrywaj Twoich talentów i Twoich energii! Korzystaj z nich.

Jest jeszcze kilka przesłań niedźwiedzia m.in. Realizuj Twoje cele, ale nie idąc po trupach, bo żadna sprawa nie jest tego warta, by kogoś zniszczyć. Zawsze jest wiele dróg, którymi można dojść do tego samego celu. Niedźwiedź pomoże Ci wykorzystać możliwości i znaleźć tę właściwą drogę.

Twoje zadania to: połącz się z Naturą i siłą niedźwiedzia, staraj sie go naśladować w Twoim życiu. Znajdź jego silne i słabe strony, a odkryjesz je w sobie.

Wiedz, ze niedźwiedź symbolizuje Wielką Matkę – Naturę. Źródło niedźwiedziej siły leży w obserwacji samego siebie.

Pomaga odnaleźć odpowiedzi na każde pytanie wew.  siebie. Niedźwiedź jest także opiekunem i przewodnikiem do innych światów, dlatego jest tak ważny w szamanizmie.

Kierunkiem niedźwiedzia jest północ. Żywiołem – ziemia. Kolory: bordo oraz ciemno-zielony. Największą moc – wiosna i lato. Przysmak – miód – jako naturalna słodycz życia. Astrologia – Wielka Niedźwiedzica

Idź do Twojego wnętrza i obudź całą Twoją Moc.  Obudź siłę podświadomości, świadomości i nadświadomości.

Aby rozpocząć nowy okres w życiu w pełni siły i mocy, jak po śnie zimowym niedźwiedzia – zobacz wykłady i kursy online Marii Bucardi w uroczystej oprawie:

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: