Król Lasu Jeleń – poznaj jego symbolikę i znaczenie jako Zwierzęcia Mocy na Twojej drodze.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Jeleń

Jeleń – czyli jak iść swoją drogą, wyznaczyć granice i zdobyć szacunek innych… Jeśli siebie sami nie szanujemy, nikt nie będzie Cię szanował. Podaruję Ci witalność i siłę, przywołaj mnie, gdy czujesz słabość, zmęczenie. Nauczę Cię skąd brać energię, jak znów napełnić puste akumulatory. Idź do lasu, oddychaj głęboko, poczuj moje przewodnictwo i moją siłę. Idź za mądrością Twojej duszy, za Twoim wewnętrznym głosem, który nie zna strachu, a uzyskasz nowa świadomość. Zrozumiesz, że to Ty tworzysz Twoją rzeczywistość, nie ktoś inny. To co obok Ciebie jest lustrem Twojego wnętrza. To Ty decydujesz, czy obok Ciebie jest szczęście, czy smutek. To Ty decydujesz czy Twoja szklanka jest do połowy pełna czy też pusta. Nauczę Cię kreować Miłość, nauczę Cię kształtować rzeczywistość, nauczę Cię jak zamienić Ziemię w miejsce miłości i spełnienia. Jeleń symbolizuje miłość i bogactwo – proś z całego serca, a będzie Ci dane. Pamiętaj, że to niezwykłe zwierzę mocy, to król lasu. Jeleń uczy nas dostrzegać piękno wokół oraz w nas samych. To wyjątkowy przewodnik, który pomaga zaufać we własne siły…

Ufam temu, co czuję w środku. Jestem we właściwym miejscu i we właściwym czasie i robię to, co należy. Gdziekolwiek pójdę, gdziekolwiek stoję, moje słowa i czyny przynoszą uzdrowienie, światło i radość.

Coś porusza się w Twojej duszy. To chce być nareszcie usłyszane. Podążaj za swoimi wrażliwymi, jasnowidzący inspiracjami i instynktami na wyższe wibracyjne poziomy energetyczne i zaufaj sobie. Wzrastasz i rozwijasz się teraz.

Odwagi. Wyrażaj to, co naprawdę dzieje się w Tobie. Jeleń uczy Cię kiedy mówić głośno o Twoich potrzebach i bronić Twoich granic, a kiedy lepiej zamilknąć i w spokoju iść swoją drogą, zamiast walczyć, uderzać pięścią w stół i tracić energię na walkę z wiatrakami.

Jeleń pokazuje nam jasny, spokojny sposób postępowania z innymi i stawia nasze prawdziwe dary we właściwym świetle. Dba o to, by prawda została wypowiedziana, siły duszy chronione, a granice stają się bardzo wyraźne bez konieczności walki. Kieruje wzrok do wewnątrz i prowadzi nas do wewnętrznych światów duchowych do prawdziwego skarbu duszy. Wewnętrzna wizja, odwrót, medytacja i kontemplacja pomagają nam teraz w rozwoju czułej, potężnej mocy. Inni będą ją czuć i szanować Cię.

Moja przyjaciółka napisała kiedyś artykuł na ten temat i sformułowała bardzo trafnie jak prowadzi nas jeleń ” Z jednej strony jeleń pomaga nam się bardziej otworzyć, bardziej sobie samemu zaufać i dzięki temu odkryć specjalne talenty jakie w nas drzemią. Pomaga nam je rozbudzić, uaktywnić i rozwinąć. Z drugiej strony, zwiększając naszą sensytywność i wrażliwość, jeleń nawołuje nas też do tego, byśmy też uważnie obserwowali to, co się dookoła nas dzieje. Byśmy zawczasu dostrzegali niebezpieczeństwo w postaci negatywnych energii i mogli na czas reagować. Jeleń przypomina nam o dbaniu o naszą przestrzeń, dbaniu o ochronę samych siebie, abyśmy nie stali się zwierzyną łowną, ani niczyją ofiarą. Miłość i łagodność ma obejmować przecież również nas, dlatego kochamy całym sercem, ale bądźmy uważni. Jeleń wyostrza więc nasze zmysły i obdarza nas mocą rozpoznania, tak byśmy potrafili dostrzegać za każdym słowem czy czynem też to, co się naprawdę w nim kryje. Uczy nas dostrzegać w widzialnym też to co niewidzialne.”

Zwróć także uwagę na te niezwykłe przesłania, które niesie z sobą biały jeleń z krzyżem wśród poroża … Z pewnością pamiętasz pojawił się obok mnie w czasie jednego z już odległych w czasie rytuałów dla Matki Ziemi:
https://rytualydlaziemi.org/poprzednie-rytualy/rytual-13-z-19-10-2013/


WIĘCEJ NA TEMAT JELENIA NA CEREMONII 8 Z MARIĄ BUCARDI:
Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy Śpiewających Traw na Mitycznej Atlantydzie – wyspa Porto Santo, by w pełni siły i Mocy przyjąć przesłania od Siły Wyższej. Przesłania dotyczą Twojego Królestwa, jak wygląda Twoje życie tutaj i teraz, kim jesteś i co ma na to wpływ. To, co myślisz o sobie lub o innych, co czujesz, co jesz, co pijesz, jak się ubierasz, jak mieszkasz, to kształtuje Ciebie … Jaki jesteś Władcą? Jak wygląda w Twoim Królestwie? Co chcesz zmienić? Spotkanie z Królem Lasu – Jeleniem i przyjęcie mądrości wyższej, by zrozumieć, jak każdego dnia wpływasz na Twoje życie świadomie lub nieświadomie kształtujesz to, kim jesteś…

https://bucardimaria.com/2018/05/10/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-8/

Jeleń – Król Północy
Wzbudza szacunek, zachwyt. Oznacza odrodzenie. Uczy jak trzymać głowę wysoko, by korona Ci z głowy nie spadła. Uczy Cię być KRÓLOWĄ, podnieść poczucie wartości, łączyć się z Siłą Wszechświata, by tworzyć swój świat i wpływać na rzeczywistość.

Ma świetne zmysły i wskazuje, by obserwować otoczenie. Nie walczy o teren i
regeneruje się w lesie – weź z niego przykład 🙂
Cykl -wiosna, lato, jesień, zima – zmieniasz się stale, co roku jesteś zupełnie inną osobą, jak jeleń zmienia rogi i jego korona jest większa. 
Korzystaj z wibracji wiosny, wzrostu (siła i moc), nowości, by jesienią zbierać obfite plony. Ta energia odrodzenia stoi do twej dyspozycji.
Jak szanujesz siebie, to wytwarza się wokół Ciebie specyficzne pole energetyczne, inni ludzie je odczuwają i zaczynają szanować. 

A także tutaj… Ceremonia z Marią Bucardi 56:
56 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: o energii szacunku względem siebie i o tym, jak wzmocnić Twoją siłę, by inni szanowali Twoje granice i respektowali Twoją osobę. Jeleń Król Lasu, przewodnik do pewności siebie. Noś głowę wysoko, by Ci korona z głowy nie spadła…
https://bucardimaria.com/2019/04/13/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-56/
Poniżej możesz zobaczyć fragment:


Jeleń z krzyżem – krzyż znak ochrony, niezależnie od religii. Symbol siły, mocy, pokonujący zło, pijący wodę życia, którą chroni go przed demonami. Symbol wędrówki (poprzez inkarnacje). Symbol cykliczności życia. Symbol zwycięstwa Światła nad Mrokiem… i dużo więcej  m.in. realizacja siebie.

Często towarzyszy nam na MEDYTACJI DLA ZIEMI, czyli Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, które odbywają się od wielu wielu lat:
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78
Jeśli los naszej Ziemi i zwierząt jest Ci bliski i pragniesz zrobić coś dobrego – dołącz! Wystarczy przesłać pozytywne myśli. I pamiętaj, że wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!


Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

POZNAJ SWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s