Jeśli nie możesz uwolnić się od tego, co stare i do Ciebie już nie pasuje – poznaj symbolikę Zwierzęcia Mocy Sępa i wykonaj medytację.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Sęp

Sęp bardzo silny przewodnik, o szczególnie wyostrzonych zmysłach.

Zwołuje całą grupę, gdy znajdzie pożywienie. Gdy więc pracujesz z nim energetycznie, np. łączysz się z tą energią poprzez medytację, to może pojawić się cała grupa.

Zjada zgniliznę, bakterie, śmierdzącą padlinę – czyli oczyszcza z tego, co stare.
To symbol transformacji, czyli wszystkiego, co stare życiu jak np. przekonania, sytuacje, powiązania i przedmioty.

Symbol śmierci i nowego życia.

Aby realizować wszystko, czego pragniesz – musisz oczyścić się z blokad, barier, węzełków. One też blokują nasze zdolności i talenty, dlatego to tak ważne, by się z nich uwolnić!

MEDYTACJA ZE ZWIERZĘCIEM MOCY SĘPEM
Dołącz do Medytacji Sępa i wykładu online. Przewodnik Sęp wydziobuje wszystkie przestarzałe, „przeterminowane” energie z ciała, aury, duszy:
https://bucardimaria.com/2019/06/06/ceremonia-nr-61-z-maria-bucardi/

Jesteś aktualnie w najlepszym momencie, aby raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością, pożegnać cierpienie – wynikające z minionych zdarzeń, oczyścić się i aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Warto teraz pożegnać wszystko to, co z Tobą nie współgra i co Ci już nie służy, ponieważ właśnie teraz poczujesz przypływ sił potrzebnych do tej transformacji. Proces uzdrowienia – pewne drzwi muszą zostać zamknięte, by nowe mogły się otworzyć! Czas oczyszczenia, także karmicznych więzów i blokad.

Wyszukaj to w Twoim życiu, co potrzebuje uzdrowienia, od czego musisz się uwolnić, by iść dalej nową drogę. Zastanów się co Cię hamuje i blokuje i zostaw to za sobą.

Tutaj fragment wykładu na ten temat:

A także kilka słów tutaj: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-12/

czystość – zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób  – przywracanie harmonii – to, co robisz jest bardzo ważne! –  żadna praca nie jest zbyt mała, brudna lub nieważna – język ciała i działanie jako forma komunikacji ważniejsza niż werbalna

Wyostrzone zmysły :

– bystry wzrok, który wszystko wypatrzy, nawet drobne detale i zjawiska termiczne!

– idealny węch, który wyczuje zanim zobaczy 

Sęp mówi nam, że cierpienie jest chwilowe, minie jak wszystko, służy do wzrostu i jest konieczne – choć niełatwo to zobaczyć i zrozumieć w trudnej chwili.

Połącz się z tym Zwierzęciem i poproś o pomoc w następujących dziedzinach:

 • Oczyszczenie 
 • Uzdrowienie ciała i energii.
 • Jeśli pragniesz widzieć więcej, widzieć energię i aury.
 • Pragniesz lepiej rozporządzać swoją energią.
 • Chcesz przywrócić harmonię w danej sprawie, o której myślisz.
 • Pragniesz rozwinąć i zaufać swoim instynktom – zmysłom, by wszystko wypatrzeć, zauważyć dobrą okazję i szybko zadziałać.
 • Sępy są strategiczne i często czekają, aż inne zwierzęta rozerwą tuszę i same nie będą musiały tego robić, ponieważ ich szpony często nie są aż tak silne. Wykorzystują strategię, gdy nie są w stanie czegoś zrobić lub, gdy tak im lepiej.
 • Pragniesz znaleźć swoje mocne strony i mądrze je wykorzystać, zwłaszcza, gdy przeciwnik jest większy lub sytuacja Ciebie przerasta. Nie poddawaj się! Na pewno jest wyjście z tej sytuacji.
 • Sęp nie jest najpiękniejszym ptakiem, ale jest niezwykle praktyczny i cały jego wygląd ma wyższy cel, np. Nie ma piór na głowie, aby nie rozprzestrzeniać chorób. Rada: praktyka i cel ponad wygląd.
 • Sęp karmi się trującą padliną, która uśmierciłaby inne zwierzęta (prócz innych padlinożerców jak np. szakale i hieny), a jego żołądek jest do tego idealnie przystosowany. Jego kwas żołądkowy jest najbardziej żrący ze wszystkich ptaków! Co to dla Ciebie niesie za naukę od tego Zwierzęcia Mocy? Spotykamy się w życiu z bardzo trudnymi sytuacjami, a jednak możemy zachować harmonię wewnętrzną i nie pozwolić, by w żołądku nam się od tego przewracała, by zatruwało nas jak toksyna od środka. 
 • Ten niezwykły ptak może Ciebie jeszcze nauczyć, że “mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. Sępy zazwyczaj milczą i porozumiewają się poprzez czyny i mowę ciała.
 • Wezwij go w sytuacji, gdy inni wokoło rozmawiają o problemie, debatują bez wyniku, a Ty pragniesz wykonać swoją pracę, znaleźć rozwiązanie i pokazać swoim skutecznym działaniem kim jesteś, bez zbędnego gadania.
 • Pomoże Ci również w sytuacji, gdy nikt Cię nie docenia. Sęp tego nie potrzebuje, nie musi mówić i zwracać na siebie uwagę i tego właśnie uczy. Twoja siła jest w Twojej energii i czynach, a nie w udowadnianiu innym.
Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Jedna myśl na temat “Jeśli nie możesz uwolnić się od tego, co stare i do Ciebie już nie pasuje – poznaj symbolikę Zwierzęcia Mocy Sępa i wykonaj medytację.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s