Architekt i artysta, który kreuje swoje życie zgodnie ze swoim powołaniem i radością to Zwierzę Mocy Bóbr.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Bóbr

Zwierzę Mocy BÓBR

Bóbr nauczy Cię widzieć magię we wszystkim tutaj na Ziemi. Pomiędzy niebem a ziemia jest o wiele więcej, niż w ogóle możemy przypuszczać. Bóbr uczy Cię jak słuchać Twoich wizji, snów, życzeń serca. To są nasiona przez które Światło może przyjść tutaj na Ziemię. Masz mnóstwo możliwości, wykorzystaj je. Bóbr poprowadzi Cię do Twojego wew. królestwa, pełnego nieodkrytych skarbów, które mogą zmienić Twoje życie i ten świat na jeszcze piękniejszy. Życzenia, marzenia, głos serca, sny, skup się na nich i idź tam, gdzie Cię prowadzą. Siła, by stworzyć coś nowego jest w Tobie. Bóbr nauczy Cię zaufania we własne siły i wykorzystania Twoich wew. skarbów. Popatrz bóbr jest symbolem tworzenia ogromnych budowli, kreatywność nie zna granic. Bóbr potrafi zmienić całą okolicę, korzystać z różnych materiałów z których buduje swoje królestwo. To Twój przewodnik w tym czasie. Afirmacja: wierze i ufam, pozwalam by siły wyższe działały przez moje ciało, otwieram się na mój cały potencjał tworzenia.

JAKIE JEST TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY? JEŚLI JESZCZE NIE WIESZ – ZAJRZYJ TUTAJ:
https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Bóbr ma w sobie ogromną siłę. Potrafi żyć w wodzie i na lądzie. Gdy pojawia się w Twoim życiu mówi, że możesz zrealizować każde Twoje marzenie, że masz w sobie ogromną moc. Kluczem do ich realizacji jest – porządek! Porządek w świecie materialnym (w pracy wszystko musi być uporządkowane), ale także w świecie uczuć (woda – uczucia), świat materialny – Ziemia. Dlatego trzymaj uczucia pod kontrola, nie wplątuj się w żadne plotki, z nikim nie dyskutuj na żadne tematy, które Ciebie nie dotyczą, nie pozwól by jakieś słowa wytrącają Cię z równowagi. Ty masz Twoje cele i inne rzeczy Cię nie interesują!!!

Jednak bóbr, to także sygnał o duszy artysty – poświęć więcej czasu na pracę kreatywną, coś, co Cię fascynuje, sprawia przyjemność. Patrz jakie cuda potrafi stworzyć bóbr!

Jednak to nie wszystko – bóbr uczy także MINIMALIZMU – czyli że szczęście znajdujemy w minimalizacji potrzeb. Koncentrujemy się tylko na tym, co ważne, co naprawdę ważne a inne rzeczy jakieś wymyślone potrzeby, stare uczucia, stare emocje trzeba odrzucić by zrobić miejsce, by wszystko wokół było pięknie, pachnące, uporządkowane i wolne od starych gratów, od starych emocji a także byśmy cieszyli się tym, co mamy i chcemy osiągnąć, byśmy nie słuchali podpowiedzi demonicznych, że jeszcze to jest nam potrzebne, i jeszcze to i jeszcze to …

Podsumowując: bóbr uczy spokoju, harmonii, zadowolenia, kreatywności, porządku, uwolnienia od tego, co do nas nie pasuje, koncentracji na naszym celu.


WIĘCEJ PRZESŁAŃ ZWIĄZANYCH Z TYM ZWIERZĘCIEM MOCY I NIE TYLKO DOWIESZ SIĘ W „CZAS Z MARIĄ BUCARDI 82” – pełen temat brzmi:
82 spotkaniu, czyli inspiracja, motywacja i komunikacja … Dziś porozmawiamy o czasie kreowania Twojej idealnej wizji życia (okolice Pełni Bobra), jak dokładnie pracować nad osiągnięciem Twoich marzeń i pragnień, by jak najszybciej zrealizować Twoje cele. Symbolika 82 z jej stronę Cienia, życia w świecie fantazji. Jak fizycznie zrobić coś dla siebie, Ziemi i świata, zamiast teoretyzować, narzekać i żyć w poczuciu winy.
Kliknij: https://bucardimaria.com/2019/10/30/czas-z-maria-bucardi-nr-82/
Lub zobacz poniżej:

A także tutaj:
https://bucardimaria.com/2020/02/13/ceremonia-nr-97-z-maria-bucardi/
Pełen temat Ceremonii 97 brzmi:
97 Ceremonia, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: nawet ślepej kurze ziarnko się trafi, czyli o obfitości Wszechświata, która staje dokładnie teraz do Twojej dyspozycji, czy Twoje ramiona są otwarte na jej przyjęcie, czy też skrzyżowane i zamknięte? Zawsze z każdej sytuacji jest jeszcze jedno wyjście, którego może jeszcze nie widzisz, ale miej pewność, że ono jest!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: