Dzikie zwierzęta obok nas – prawda i fałsz oraz dzika świnia jako magiczne zwierzę mocy.

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Dzik

Moi Kochani, dzisiaj chciałabym poruszyć bardzo krótko temat dzikich świnek. Od kilku tygodni moja Mama, która mieszka w Bielsku-Białej opowiada mi historie stada dzikich świń (kilka macior z małymi), które mieszkają poniżej jej ogrodu i na sąsiednich łąkach. Świnie te są tak przyjazne człowiekowi, że przychodzą do mojej Mamy pod bramę i jedzą jej z reki (!!!) Rozmawiają z nią i czasami przerzucaja trawnik za płotem 🙂  Kilka przyjaciółek mojej mamy przychodzi do niej, by przynieść jedzenie dla całego stada (powyżej 30 dzikich świń) i wspólnie je karmią. Tak wyglada prawda a to, co pokazuje się w tv na ten temat – to nie jest prawda. Wiele osób nienawidzi zwierząt i robi z igły widły, by trafić przed kamerę, np.  jedna pani uciekając przewróciła się i skaleczyła nogę, a w tv opowiedziała, że to świnie ją poturbowały… Na prawdę ludzie nie mają umiaru w robieniu sensacji. Temat ten bardzo mnie poruszył, gdyż te dzikie zwierzęta są tak kochane, nikomu nie robią krzywdy, jedzą z ręki, a niektórzy ludzie robią wszystko, by im zaszkodzić! Panikę i ogólną sensację negatywnie podkreślają media, uważam, że to nie jest w porządku i dlatego zamieszczam ten wpis, by pokazać prawdę. Żadne dzikie zwierze nie zrobi krzywdy człowiekowi – jeśli nie czuje się zagrożone. 

Dzika świnia / dzik jako magiczne zwierze mocy: 

W magii jest to symbol zdrowia, siły, mocy oraz wiary we własne siły.

Dzik pokazuje nam jak odkryć to, co znajduje się tuż pod powierzchnią. Jeśli dzika świnia znajduje się w Twoim otoczeniu oznacza to, że nadszedł czas, w którym należy pokazać prawdziwe ja, przestać się bać i odważnie iść do przodu.

Pokonanie wew. strachu jest początkiem nowej drogi. Życie staje się inne, pełne barw, energii i mocy.

Jeśli dzik nagle pojawi się w Twoim życiu – oznacza to, że należy spojrzeć obawom prosto w oczy: czego na prawdę się boisz? Czy ma to jakies podstawy czy jest tylko wyrazem niepewnosci i niespokojnej duszy? Nadszedł czas, by pokonać strach, by rozpocząć w Twoim życiu nowy etap.

Towarzystwo dzika (obserwacja, a nawet tylko fimy i zdjecia) wzmocni Cię wewnetrznie, wszelki strach zniknie. 

Kolejnym przesłaniem dzika jest – wykorzystaj siłę Twojego głosu do komunikacji z innymi, do pokazania Twojego prawdziwego JA. Obserwuj tony, które wydaje dzik w tej czy innej sytuacji i pozwol by Cie prowadził. 

Dzik symbolizuje wojownika – który jest w każdym z nas. Odwagi w walce, o to czego pragniesz, odwagi by pokonać wszelki strach, który hamuje Cię na drodze realizacji Twoich marzeń. 

Dzik, również niesie przesłanie, by poznać głębokie znaczenie tego, co dzieje się wokół nas …

Dzik w starych kulturach naszych przodków był uznawany za święte Zwierzę!

… ale jakie to ma znaczenie…

… dlaczego komuś tak bardzo zależy na tym, by wpłynąć na to właśnie Zwierzę TERAZ …

Dzik uosabia w sobie mądrość, witalność i Wiedzę Wyższą.

Jeśli to dzik staje przed Tobą, w formie Twojego Zwierzęcia Mocy, to nadszedł czas, w którym pomoże Ci odkryć Twoje wew. skarby i Twoje korzenie…

Dzik jest niestrudzony, jeśli chodzi o szukanie, kopanie, dlatego pomoże Ci odnaleźć największe skarby, odkryć wszystkie tajemnice…

Pytanie do przemyśleń (komu tak zależy w Polsce na ukryciu czegoś – zachowaniu w TAJEMNICY)?????

DZIK POMOŻE CI ODKRYĆ I ZROZUMIEĆ, TO CO UKRYTE, TO CO KRYJE SIĘ WOKÓŁ I WEWNĄTRZ CIEBIE I WEWNĄTRZ SPRAW I SYTUACJI Z TOBĄ ZWIAZANYCH.

To dzik jest także symbolem bezpieczeństwa, schronienia, szczęścia i to on poprowadzi Cię w tym kierunku…

Komu zależy na tym byśmy czuli się mało bezpieczni i nieszczęśliwi???

Dzik nauczy Cię także, kiedy należy walczyć, a kiedy pozostawić rzeczy takimi, jakimi są i czekać na boskie, wyższe rozwiązanie.

Temat do przemyślenia i medytacji …


✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Moc świetlistej energii dla Was Wasza Maria Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s