Krokodyl od czasów starożytnego Egiptu jest niezwykle silnym i znaczącym Zwierzęciem Mocy – poznaj jego przesłanie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Krokodyl

Przesłanie: Krokodyl ma niezwykłe znaczenie, w Egipcie była świątynia krokodylej inicjacji, gdzie nowicjusz miał stawić czoła swoim strachom i obawom, a także przezwyciężeniu przeszłości, staniu się w pełni świadomym siły, która jest w nim i otwarcie się na siłę uzdrowienia, które czasami może być bolesne.

Krokodyl to symbol siły tworzenia i siły zniszczenia.

Zdać sobie sprawę z tego, co wew. To tworzysz na zew. To może być tworzenie lub zniszczenie w tym symbolicznym znaczeniu.

Jak i w starożytnym Egipcie Krokodyl był zmienny, tak i Ty musisz uważać, bo Twoja siła tworzenia może w jednej chwili zmienić się w siłę zniszczenia. Zdać sobie z tego sprawę i manifestować na zew. To, co najpiękniejsze  w Twojej duszy. W jednej chwili bowiem to piękne, pozytywne, uporządkowane, o pięknej strukturze, może zmienić się w niekontrolowany chaos 

Wśród plemion żyjących w zgodzie z Naturą krokodyl miał szczególne znaczenie połączenia Wody i Ziemi.  Twoje uczucia/emocje – woda – tworzą materię – ziemia.

Krokodyl jest także niezwykłym połączeniem życia, śmierci, symbolem transformacji, wędrówki poprzez inkarnacje, poprzez różne przestrzenie, połączenie z przeszłością (np. Uzdrowienie poprzednich inkarnacji), połączenia ze światem zmarłych.

Jego przesłanie brzmi: Uleczyć stare rany, przepracować przemoc z przeszłości. W tym lub w poprzednich życiach zadano Ci wiele ran, często ktoś Cię wykorzystał, oszukał i zranił psychicznie lub fizycznie. W tej inkarnacji nadszedł czas, by dokonać transformacji i uzdrowienia, nawet jeśli może być bolesne, to czas, by zagoić stare rany i zakończyć karmiczne powiązania, nawet jeśli zostaną blizny. Jednak gdy krokodyl je uzdrowi, to te blizny będą silne i już nic nie będzie w stanie ich rozdrapać lub odnowić.

Zwróć także uwagę na przesłania przodków ze świata zmarłych, może zdarzyć się tak, że będą miały dla Ciebie szczególną wartość.

Miej oczy szeroko otwarte, zwracaj uwagę na znaki, bo to czas “przypadków” o dużym znaczeniu.

Krokodyl nauczy Cię pływać, czyli zwinnie poruszać się w świecie emocji, co pomoże Ci uniknąć złych nastrojów, depresji czy użalania się nad sobą czy braku nadziei. Takie emocje mogą się pojawić w czasie uzdrawiania i wówczas Twój przewodnik będzie Ci pomocą.

Jednak krokodyl uczy Cię także szybkości na lądzie (sfera materialna Ziemi), tutaj potrafi szybko zaatakować czy działać, nauczy Cię tego, gdy się z nim połączysz.

Krokodyl jest także niesamowitym przewodnikiem i obrońcą, ochroni Cię przed nowymi ranami, przed przemocą, krzywdą czy tym, co szkodliwe, to prawdziwy Wojownik u Twojego boku, nie łatwo go zwyciężyć.

Krokodyl jest przewodnikiem, który wzmacnia Siłę Woli i wew. Moc, a Twoja siła i moc są ogromne, Twojej duszy! Właśnie dlatego krokodyl jest Twoim przewodnikiem.

Jeśli ktoś nie ma tej siły i mocy, to krokodyl NIE pojawia się, nawet we śnie  Przychodzi tylko do wyjątkowych dusz i tylko z takimi pracuje i takie ochrania.

To takie symboliczne jak w piosence Katy Perry – Roar (Official)

Krokodyl przychodzi tylko w takim momencie, gdy czujesz gotowość – właśnie teraz w tym momencie przychodzi do Ciebie, idź więc z nim dalej, a zobaczysz kim naprawdę jesteś i jak niezwykła jest Twoja dusza. To ten właściwy dla Ciebie czas …

Ufaj krokodylowi, nawet jeśli na pierwszy rzut oka może wydawać się nieprzewidywalny i groźny, ponieważ pomaga Ci rozwiązać głęboko zakorzenione obawy i pozbyć się uczuć, takich jak zemsta, wina i destruktywność. W razie potrzeby płacz „łzy krokodyla” – najważniejszą rzeczą jest pozwolić na ból i uzdrowienie.

Z krokodylem u Twojego boku masz dodatkowo dostęp do Wiedzy Ziemi! To dla Ciebie bardzo ważne. Korzystać z wiedzy tego, co zapisane w polu Ziemi i wpisać w to pole to, co pragnie tutaj zostawić Twoja Dusza.

Jak duże jest Twoje zaufanie w siłę życia i źródło, które to życie stworzyło? Krokodyl nauczy Cię tego zaufania w to, co najwyższe. Krokodyl uczy Cię, że Twoja Dusza jest niezniszczalna i wieczna, śmierć jest tylko stanem przejścia z jednego stanu do drugiego, każdy koniec jest nowym początkiem. To także ważne, jeśli chodzi o te stare rany z poprzednich inkarnacji, śmierć ich nie wymazała, dlatego trzeba je zabliźnić.

Krokodyl pomoże Ci zobaczyć te doświadczenia innymi oczami, rozwinąć Twoją prawdziwą Moc. Zaufaj Twojemu życiu, nic się nie dzieje bez powodu, wszystko Ci służy, wszystko zostało zaplanowane przez Ciebie w boskiej miłości i mądrości, jesteś mistrzem  na Twojej drodze do światła.

Twoja dusza inkarnowała już kilkaset, a może nawet kilka tysięcy razy, to krokodyl pomoże Ci to zrozumieć i przejść przez tą wiedzę i wyciągnąć z tego wnioski.

Uważaj jednak, by nie “kąpać się” w przeżyciach poprzedniego życia/inkarnacji, aby nie obniżać Twojej aktualnej energii, priorytetem nr 1 jest wzrost energii i uzdrowienie poprzednich przeżyć, zawsze o tym pamiętaj! Poprzednie inkarnacje są dla Ciebie tylko kluczem, by zrozumieć tą w której teraz jesteś i dokonać transformacji energii.

„Być nieustraszonym!” Krokodyl przeprowadzi Cię przez Twoje najgłębsze obawy, ciemność i odnajdziesz Twoje pełne światło.

Więcej ważnych znaczeń i połączenie z energią Zwierzęcia Mocy krokodyla na 71 Ceremonii oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak usunąć negatywną karmę, nagromadzoną w tym życiu lub poprzednich, jak gromadzić tylko dobrą karmę, czyli nie ma skutku bez przyczyny, wszystko to, co robisz odbija się od tęczowych granic Uniwersum i wraca do Ciebie prędzej, czy później, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Zadbaj o Twoją przyszłość już dziś!
Kliknij: https://bucardimaria.com/2019/08/15/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-71/

Krokodyl jako bardzo stare Zwierzę Mocy wie jak poprowadzić Cię przez inicjację, oczyścić, przejść próby i wejść na nowy etap życia. Dołącz do spotkania online i dowiedz się więcej na jego temat, Twoje osobiste doświadczenia zawsze są dużo cenniejsze niż tylko czytanie o nich! Dowiesz się na każdym spotkaniu wiele, wiele więcej niż tylko przesłanie Zwierzęcia Mocy.

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: