Słoneczne Zwierzę Mocy jeż – poznaj jego znaczenie…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Jeż

Namaste

Naszym Przewodnikiem Ceremonii 104 jest Jeż! Tutaj link: https://bucardimaria.com/2020/04/09/ceremonia-nr-104-z-maria-bucardi/

Przesłania do przemyśleń i medytacji:

Samotność jest szkołą mądrości.
 Jeż poprzez swoje kolce symbolizuje Słońce.
Gdy pojawia się w Twoim życiu oznacza, by teraz zająć się sobą, by poczuć własną Siłę i Moc – Siłę Słońca – i nie udawać kogoś małego czy bezbronnego, czy pokrzywdzonego. Czuj w sobie Twoją prawdziwa Siłę / Siłę Twojej Duszy, Twoją Moc, nie udawaj kogoś słabego, małego, biednego – nie pozwól, by inni tak Cię traktowali!

Żyj ze świadomością Twojej Siły, Twojej Mocy i Słońca, zawartego w Tobie – boskiej energii, boskiego Światła, boskiej iskry (niezależnej od religii). Jeśli ktoś chce Cię do czegoś wykorzystać lub Ci szkodzić – pokaż mu Twoje wypełnione Światłem ale – kolce.

Twoje Zwierze Mocy mówi – jeśli ktoś wciąga Cię w swoje bagno, pamiętaj, że to jego problemy i nie mają z Tobą nic wspólnego!!! Nie mieszaj się i nie wtrącaj w te problemy. Nie bierz niczego do siebie! Jesteś słońcem dla siebie i dla świata, a jeśli ktoś chce to słońce zgasić (złym słowem, sytuacja, działaniem itp. ) to słońce – to zamieniaj w kolce. Jeśli coś złego się dzieje w tej sytuacji zwiń się w kłębek, ucisz, uspokój, wycofaj, wystaw kolce i czekaj aż sytuacja znów się unormuje – to, co się tam u nich dzieje – nie ma nic wspólnego z Tobą!!!! Gdy czekasz w bezpiecznej pozycji – kłębek i wystawione kolce – zastanów się jak coś rozwiązać, jak się zachować.

W niektórych sytuacjach musisz się odgrodzić!!! Zwinąć jak jeżyk, zająć się tylko sobą. W niektórych sytuacjach powiedz nie – to dobrze Ci zrobi. Jednak uważaj, by wycofanie się nie było taka ucieczką w której siedzisz samotnie i płaczesz!!! Zwinąć się w kuleczkę NIE oznacza siedzieć po ciemku i płakać czy się czymś martwic!!! 

Pamiętaj, że Twoją siłą jest Twoje Światło, więc nie chowaj się przed światem, tylko miej świadomość Twojej wielkości i Twojej mądrości!!!!

Wycofać się oznacza, by wycofać się z walki i zwinąć, by przemyśleć lub przeczekać i wybrać inną drogę. Jeżyk gdy się zwinie, to dalej jest wesoły i pełen życia, tylko czeka i potem się rozwija i idzie dalej swoją drogą!!!!

Koniec przekazu.

Koniecznie zapoznaj się z tym zwierzątkiem – jak ono żyje, co je, jak mieszka – to wszystko jest bardzo ważne, by poczuć jego Moc w sobie.

Zadbaj o siebie i Twoje najbliższe otoczenie, by było pełne światła, zaufania i czystości. Do zobaczenia!

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85


✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s