Zwierzę Mocy Biedronka siedmiokropka przynosi szczęście i błogosławieństwa!

Zwierzę Mocy biedronka znaczenie, Maria Bucardi

Pełna nazwa: biedronka siedmiokropka, znowu magiczna liczba 7!!! A niedawno pojawiły się bransoletki Super Seven, siedem życzeń https://mariabucardi.pl/pl/p/Super-Seven-siedem-bransoletka-7-zyczen%2C-7-krysztalow-polaczonych-w-jednym-kamieniu-Niesamowita-rzadkosc%2C-wspiera-rozwoj-duchowy-i-osobisty.-Wibracja-Mitycznych-Drzew-Edenu/988

Biedronka to symbol szczęścia, daje błogosławieństwo tym, których napotka. Mistrzyni w sztuce metamorfozy, przemienia się z larwy w pięknego owada ozdobionego pięknym czerwonym kolorem i czarnymi kropeczkami. To maleńkie Zwierzę Totemiczne jest potężnym sprzymierzeńcem, który wprowadza ważne zmiany w Twoim życiu i z łatwością przechodzi przez życiową podróż. Główne przesłanie: uwierz w siebie i odważ się!

Biedronka to wysłanniczka wiadomości, że zmiana na lepsze nadchodzi!

Zwierzę Mocy biedronka znaczenie, Maria Bucardi

Główne znaczenia biedronki to:

 • Szczęście
 • Niewinność
 • Prawdziwa miłość
 • Lekkość
 • Urok
 • Zmiany, a nawet pełna metamorfoza
 • Boska interwencja
 • Wychodząc poza iluzję
 • Szczęśliwe rozwiązanie kłopotów
 • Cud w codziennym życiu
 • Znaczenie zachowania czujności, aby uniknąć pułapek
 • Potrzeba dobrego poznania siebie, aby dokonywać właściwych wyborów życiowych
 • Symbolika biedronki koncentruje się na pozytywności i szczęściu. Widzenie biedronki jest zatem zwykle uważane za bardzo dobry znak.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NADCHODZĄ, TYLKO OTWÓRZ SWOJE KANAŁY PRZYPŁYWU

Policz swoje błogosławieństwa i spójrz na piękno dookoła, na pewno je znajdziesz! 

Wdzięczność otwiera kanały przepływu dobra i błogosławieństw, szczęścia, radości, bogactwa duchowego i materialnego. Wszystko na czym skupiasz uwagę, powiększa się!

SZCZĘŚCIE I POZYTYWNA ZMIANA!

Kiedy biedronka pojawia się w Twoim życiu, z pewnością oznacza to, że nadchodzi pozytywna zmiana. To skromnie wyglądające zwierzę duchowe jest najbardziej zaufanym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o rozjaśnienie dnia i rozproszenie ponurego nastroju.

Wnosi powiew świeżego powietrza, jeśli czujesz, że sprawy stają się zagmatwane lub po prostu zbyt ciemne. Wezwij to Zwierzę Mocy, aby poradzić sobie z trudną sytuacją lub innymi kłopotami!

Nowe szczęście jest w drodze do Ciebie!

METAMORFOZA

Podobnie jak owady z rodziny chrząszczy, biedronka ewoluuje od niezbyt ładnej larwy do przepięknego stworzenia o wyraźnych kolorach. Ta transformacja może się okazać stopniowa, a nawet powolna. To przypomina nam, że zmiana wymaga czasu i zachęca do cierpliwości.

Jeśli biedronka jako zwierzę duchowe pojawia się w Twoim życiu, prawdopodobnie uczestniczysz w procesie transformacji, a może nawet w głębokiej przemianie lub metamorfozie. Wiadomość od biedronki jest taka, że ​​możemy przejść przez zmiany z łatwością, prostotą i lekkością.

Miej otwarty umysł i zastosuj świeżą, niewinną, dziecięcą perspektywę do sytuacji lub problemów, z którymi się borykasz. Co więcej, pozwól, aby Twoje kompleksy zniknęły, a Twoja osobowość nabrała siły i koloru.

WYSOKIE WIBRACJE

Z biedronką Twoja duchowość jest spotęgowana. Ponieważ ten owad, który lata wysoko, działa jak pomost między energią ziemską i niebiańską. Biedronka potrafi łączyć niebiańską wiedzę z siłami ziemskimi i dlatego jest doskonałym źródłem inspiracji dla rozwoju duchowego.

Ogólnie uważa się, że biedronka, podobnie jak ptaki latające wysoko na niebie, ma silny związek z boskością i potrafi zobaczyć obraz sytuacji z góry, wraz ze wszystkimi powiązaniami.

Z ODWAGĄ DO PRZODU!

Biedronka wskazuje drogę do przodu, lata po łące z naturalną pewnością siebie, podejmuje się śmiałych lotów i zachęca do tego samego.

Biedronka przekazuje, że jesteś gotowy / gotowa stawić czoła niebezpieczeństwom życia lub wrogości złośliwych ludzi. Otwórz skrzydła, nie bój się wystawiać na innych.

Biedronka jest potężnym sojusznikiem, który z łatwością spełni Twoje najśmielsze życzenia. Zaprasza do zaufania w tajemniczy proces tworzenia i realizacji pomysłów lub projektów. 

Pokazuje, że można osiągnąć wspaniałe rzeczy, pozostając pokornym, a nawet bezbronnym. Szczęśliwy urok i ochronna to część jej niezwykłej energii.

RÓWNOWAGA W DZIAŁANIU I PRZERWIE

Biedronka prowadzi aktywne życie w czasie upałów, a zimą zasypia. Pamiętaj o równowadze między działaniem a odpoczynkiem, aby naładować energię lub odzyskać równowagę. Poświęć czas na medytację, aby otworzyć swój umysł i znaleźć wewnętrzny spokój.

Połącz się ze Zwierzęciem Mocy Biedronką, gdy:

 • Chcesz znaleźć swoje prawdziwe szczęście.
 • Twoje szczęście jest twoją odpowiedzialnością. Chcesz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby czerpać szczęście nawet z najdrobniejszych i najprostszych rzeczy.
 • Masz dosyć zmartwień, ale nie wiesz jak przestać o nich myśleć.
 • Potrzebujesz szczęścia i lekkości w swoim życiu.

Kiedy zobaczysz biedronkę, pomyśl o swoim życzeniu i wyślij je do wszechświata wraz z wdzięcznością i podziękowaniem! Zwierzę Mocy Biedronka jest poniekąd jak znalezienie czterolistnej koniczynki 🙂

Czas na lekkość i zabawę, życie nie musi być ciężkie, a postawa wobec życia zawsze poważna. Jeśli masz moment w życiu, że jest Ci smutno, ciężko i nie wiesz jak to zmienić, zacznij od małych kroków, np. Idź na spacer, pomyśl ile jest dobrych rzeczy w Twoim życiu, zrób coś nowego, może kreatywnego, pobaw się z niewinnością i entuzjazmem dziecka, a ta zmiana przyjdzie samoistnie. 

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

One thought on “Zwierzę Mocy Biedronka siedmiokropka przynosi szczęście i błogosławieństwa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: