Zwierzę Mocy Mrówka – czas na pracę zespołową, poczucie świadomości globalnej, determinację i dyscyplinę, które przyniosą WIELKIE rezultaty.

Mrowka Zwierze Mocy znaczenie Maria Bucardi

Zwierzę Mocy Mrówka

dyscyplina – ciężka, ale skuteczna praca – siła – jedność – determinacja – praca zespołowa – cierpliwość – lojalność – dokładność – skrupulatność – porządek – świadomość globalna – bezinteresowność – współpraca – plan – wizja – lojalność 

Mrówki pracują zespołowo, są w tym świetne! Oznaczają również dbanie o innych, komunikację, kooperację, ale dlatego, że każda mała pojedyncza mrówka poważnie podchodzi do swojego zadania. Nie ma mrówek rozkojarzonych, niekompetentych lub niechętnych do wykonywania swojej pracy, do której są stworzone. W takim więc zespole praca idzie szybko, skutecznie i przyjemnie. Ważne jest więc, aby pracować z ludźmi, którzy robią to, co kochają, do czego są “stworzeni”, czyli robią to z poczucia powołania. Przy tym należy pamiętać, że to nie musi być wielka w społecznym mniemaniu działalność! Pojedyncza mała mróweczka nie wykonuje spektakularnej pracy, ale jest ogromnie ważną częścią zespołu, który razem wykonuje coś wielkiego. 

To Zwierzę Mocy świetnie obrazuje Medytacje Dla Ziemi i motto “jeśli każdy zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego” oraz globalną świadomość, przez którą można tak wiele zmienić.

To jest właśnie kolejne istotne przesłanie tego Zwierzęcia Mocy – świadomość zbiorowa. Poczucie i widza, że jesteśmy jednością i poprzez własną pracę nad sobą i swoim życiem możemy wiele zmienić. Jeśli zmieniasz coś w sobie, to poruszasz energię, zmienia się coś dookoła w Twoim najbliższym otoczeniu i globalnej świadomości. Im więc dobrych myśli, słów, działań – dobrej energii – tym wyższa i lepsza świadomość kolektywna. 

Zwłaszcza w tym, tak bardzo trudnym czasie, Zwierzę Mocy Mrówka przypomina o tym i wskazuje na dalszą pracę, która przyniesie duży efekt. Mimo tego, że wszyscy zaczęli się dzielić, to powinniśmy pamiętać, że jako ludzie jesteśmy jednością i to prowadzi do sukcesu.

Czas na współpracę i jedność oraz bezinteresowność (oczywiście w zdrowym sensie! Czyli nie zatracanie się w problemach innych, a kroczenie swoją świetlistą ścieżką).

Jest znany eksperyment naukowców, którzy zaobserwowali po włożeniu dwóch gatunków mrówek czarnych i czerwonych do słoika (dziwne, ale zostawmy to bez komentarza teraz :-)), że żyły ze sobą w zgodzie do czasu, aż zaczęto trząść słoikiem. Wtedy dwa gatunki mrówek zaczęły walczyć między sobą… Jak to idealnie obrazuje starą, negatywną zasadę “kto dzieli, ten rządzi”. To jeszcze bardziej podkreśla znaczenie współpracy i poczucia jedności, aby nie dać się nabrać na takie manipulacje.

Nie poddawaj się jeśli coś Ci nie wychodzi lub nie wyszło w przeszłości, przewodnik ze świata Zwierząt przekazuje, by działać, ćwiczyć, próbować aż do skutku! Wtedy mrówka staje się symbolem sukcesu osiągniętego własną determinacją i pracą zespołu. 

Jaka jest Twoja rola tutaj na Ziemi? Jak możesz pomóc sobie i światu?

Gdy czeka Cię trudne zadanie, połącz się z tym Zwierzęciem Mocy, poobserwuj, aby zdać sobie sprawę jak Twoja rola jest ważna dla całej społeczności. Zwłaszcza jeśli jest mnóstwo małych zadań do zrobienia i wydaje Ci się, że nic z tego nie masz, efektu nie widać. 

To nie jest łatwe wykonywać pracę, której “nikt” nie widzi, nikt nie pogratuluje, nikt nie zmotywuje. Ale, gdy w Twoje życie wchodzi małymi lecz szybkimi kroczkami Zwierzę Mocy Mrówka, to pamiętaj, że wszystko co robisz ma OGROMNE znaczenie.

Prezent od Marii Bucardi

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s