Jedno z najsilniejszych Zwierząt Mocy! Poznaj Czarną Panterę…

Jeśli pragniesz poznać i rozbudzić w sobie siłę tajemniczego Zwierzęcia Mocy Czarnej Pantery, dokonywać najlepszych decyzji, widzieć poprzez iluzję, działać z szybkością i precyzją, uzyskać autorytet i respekt oraz pewność siebie, to jesteś w idealnym miejscu!

Zwierzę Mocy Czarna Pantera

Znaczenie podobne do cętkowanego brązowego lamparta, leoparda, jednak jego kolor i właściwości są wyjątkowe tworząc unikatowe Zwierzę Mocy. Nawet czerń futra tego zwierzęcia jest niesamowita i jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz na nim cętki.

Jego nazwa u rdzennych Amerykanów oznacza “tego, który zabija jednym skokiem”. Ma najsilniejszą szczękę ze wszystkich kotów i swoją ofiarę zabija miażdżąc czaszkę w odróżnieniu od innych, które duszą i przegryzają tchawicę. 

Greckie słowo oznaczające panterę oznacza „wszystko-bestia” i odnosi się do Dionizosa jako „Wszystko”. Wiele starożytnych tekstów z różnych kultur i części świata porusza znaczenie czarnej pantery, np. Egiptu, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej.

W cywilizacjach Majów jaguar był potężnym Bogiem Podziemia i pomagał słońcu podróżować pod Ziemią nocą, zapewniając, że wschodzi każdego ranka. Olmekowie uważali, że jaguary są boskimi istotami posiadającymi zdolność wywoływania trzęsień ziemi.

Czarną Panterą określa się często wszystkie czarne koty: leopard, lampart, puma, jaguar, jednak są między nimi różnice, np. jaguar jest lżejszy od pantery i ma inną wielkość. Mimo to, można śmiało powiedzieć patrząc na te niezwykłe koty, iż są esencją siły i mocy. 

Te Zwierzęta Mocy otacza mgła mistycyzmu, często jest to totem szamanów. Ich przenikający wzrok zielono-złotych oczu sprawił, że zaczęto je łączyć z prorokami, widzeniem przyszłości oraz prawdy poprzez iluzję. Osoby, które łączą się z energią czarnej pantery widzą więcej, słyszą więcej, rozumieją więcej, otrzymują znaki i ostrzeżenia, dzięki którym podejmują najlepsze decyzje i nie dają zwieść się pozorom otoczenia.

Zwierzę Mocy Czarna Pantera jest samotnikiem i przypomina nam, że “mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. 

Czarna pantera jest często nazywana „duchem lasu”, bezszelestnie stąpa i wtapia się w noc. Pantery są również doskonałymi pływakami. Uwielbiają zanurzać się w wodzie i przekazują nam, abyśmy także skorzystali z oczyszczającej mocy wody. 

Słowa kluczowe:

Odwaga – siła i moc – respekt – bezpieczeństwo – pokonanie strachu – ochrona – stróż – strażnik – przywilej samotności – magia – mistycyzm – ostrzeżenie – piękno – tajemnica – duma – dystans – determinacja – zwinność – precyzja – żywotność – balans – harmonia wewnętrzna – samostanowienie – naturalny przywódca – wdzięk – wyzwanie – rytuały przejścia i inicjacji.

Energia męskości i żeńskości są idealnie wyważone w czarnej panterze. Męstwo i odwaga, a także księżycowa prastara moc kobiecości i piękna. 

Zwierzę Mocy Czarna Pantera pomoże Ci:

  • podejmować szybkie, zdecydowane działania.
  • nauczyć odpowiedniego tempa i nie naciskać zbyt mocno na żadne zadanie.
  • Poczuć się komfortowo i pięknie we własnej skórze oraz  odkryć w sobie wdzięk.
  • stawić czoła swoim ukrytym lękom i odzyskać moc, szczególnie po okresie problemów. W twoich lękach jest pozytywna siła i lekarstwo.
  • Zaufać sobie, obudzić swoje wewnętrzne pasje, spełnić marzenia i rozpocząć nowy rozdział, w którym Pantera prowadzi i chroni.

Ale to nie wszystko! Jeśli pragniesz mieć siłę, moc i odwagę jak to majestatyczne zwierzę, poznaj swojego indywidualnego przewodnika, swoją własną czarną panterę i otrzymaj przesłania przeznaczone tylko dla Ciebie! Na tym wykładzie, dowiesz się znacznie więcej i przejdziesz przez medytację, która otworzy Ci zmysły i poprowadzi wraz z Twoją panterą przez las tropikalny, w którym odkryjesz swoje talenty, ostrzeżenia i wiedzę…

145 Wykład. Zobacz więcej, niż widzą inni! Usłysz to, co nie zostało wypowiedziane! Zrozum to, czego inni nie rozumieją! Bądź, jak czarna pantera! Pokonaj strach i niepewność! Podejmuj błyskawiczne i mądre decyzje. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, szczególnie, gdy pragniesz usłyszeć, co myślą inni. Nie pozwól, by ktoś zabrał Ci Twoją „zdobycz” i  stroił się w Twoje piórka, przypisywał sobie Twoje zasługi i sukcesy! Bądź w harmonii z sobą, światem i Wszechświatem. Odżywiaj się tylko tym, co świeże (jedzenie, ale także konsumpcja świeżych informacji). Uzyskaj pewność siebie i odwagę i czuj się dobrze i w świetle i ciemności. ​Czas spotkania to 53:54 min https://bucardimaria.com/2021/01/28/ceremonia-nr-145-z-maria-bucardi/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
✎ Ważne informacje i przypominajki:
☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej! ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ ☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.plhttps://www.instagram.com/mariabucardi/
Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: