Zwierzę Mocy Zięba przylatuje z przesłaniem, by otworzyć swoje serce.

Zwierzę Mocy wg Marii Bucardi znaczenie Zięba Zwyczajna

Zwierze Mocy Zięba przylatuje do nas z niezwykłym przesłaniem i delikatną energią:

otwórz swoje serce

Skup się co widzisz w sercu?

Może to być przesłanie, że coś w Twoim życiu potrzebuje jasności, klarowności, rozświetlenie jakiegoś mroku – ciemnego zakamarka. Tak jak np. konie – rozumieją przez obrazy (nie trzeba mówić, tylko wysłać mu swój obraz).

Przynosi radość życia i mówi, że każdy dzień jest piękny, bo żyjesz! Tak jak Indiańskie, szamańskie przysłowie.

Pomyśl, jak możesz bardziej cieszyć się życiem?
Jeśli dostrzegasz piękno w życiu i dookoła, to ono staje się coraz piękniejsze.

Ważny cytat związany z tym ptaszkiem: „Nieważne, jak wolno idziesz, ważne, by się nie zatrzymywać” – Konfucjusz

Zięba zwyczajna to mały ptak o niezwykłej mocy i przesłaniu.

Każde Zwierzę Mocy ma głębokie znaczenie symboliczne.

Kolejne przesłanie: nie bierz życia zbyt poważnie i ciesz się chwilą.

Przepowiadanie przyszłości – wskazówka, by tam zerknąć i uzyskać przesłanie Anielskie lub Siły Wyższej, by rozpędzić Twój statek, ale nie rozbić się o skały, czyli uzyskać podpowiedź w jakim kierunku zmierzać. 

Wg indiańskiego przysłowia łączy się z powiedzeniem, że każdy dzień jest piękny, bo żyjesz!

Pomaga zmienić punkt widzenia i wprowadzić konkretne struktury. Może Twoje życie jest zbyt chaotyczne, oddalone od Ziemi i tego co pragniesz?

Co możesz wprowadzić? Chodzi o nową, pozytywną strukturę i organizację.

Nauczy Cię, by zerknąć w to, co schowałaś/ schowałeś do piwnicy… czyli podświadomości, a to wychodzi na światło dzienne i wymaga oczyszczenia. To taki kościotrup w szafie, który ciągle przypomina nam o czymś negatywny oraz probuje wciągnąć w mrok. Usuń ten balast!

A może to stare przekonania wyciągnięte z domu…

Hasła przewodnie: wyższa świadomość, rozwijaj swoje właściwości “nadnaturalne”, by w pełni i radości wyrażać siebie.

Nie żyj dniem jutrzejszym!

Negatywne powiedzenia “Muszę to, muszę tamto”, “ Jak będę mieć x, to będę szczęśliwa” – już dziś korzystaj z życia i realizuj siebie!

Wyjdź na zewnątrz, zobacz piękno dookoła – nie odkładaj niczego!

Porządek, struktura, oczyszczenie, by cieszyć się życiem!

Czy Media Społecznościowe Cię wciągają? To ważny znak, by coś zmienić w swojej organizacji i dniu pracy.

Kolejne drzewa posadzone! Coraz większy obszar zalesiony! Możesz posadzić również swoje drzewo lub wesprzeć Magiczną Oazę:

Posłuchaj dalej…

Na uroczystym wykładzie online 137 Ceremonii zleciały się ptaszki zięby, więc to czas odnowić i zagłębić się w jego znaczenie jako przewodnika duchowego Zwierzęcia Mocy! https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

To również kolejny ptak! Wcześniej pojawił się jastrząb, wrona i zięby. Pamiętacie, już wcześniej na Ceremoniach pojawiały się kosy, orły i sokoły? Ptaki generalnie związane są z żywiołem powietrza, czyli na pierwszy plan wychodzą myśli, kreatywność i wszystko co związane z komunikacją, słowami. Ptaki latają wysoko nad ziemią i mają wyższą perspektywę, potrafią zdystansować się i spojrzeć z góry na cały obraz sytuacji, co uczy nas, by brać z nich przykład. Nie angażować się w drobnostki, nie patrzeć z perspektywy myszki, a wzbić się wysoko, znaleźć wszystkie powiązania, ochłonąć i uspokoić myśli, dopiero, gdy już mamy większy obraz sytuacji, to w kolejnym kroku działać z precyzją. Ale każdy ptak ma bardzo różne zachowania i właściwości, więc przyjrzyjmy się jeszcze raz ziębie…

Zięba jako ptasi totem przypomina nam o ważnych atrybutach jak radości, docenianie, wysoka energia, pozytywność i optymizm oraz pewien rodzaj prostoty w znaczeniu, aby nie komplikować spraw.

Tylko szlachetna dusza jest w stanie doceniać i widzieć dobre w tym co jest. 

Zwierzę Mocy Zięba wskazuje na nowe doświadczenia, bardziej aktywne życie, pomaga w rozpoznaniu duchowych i fizycznych aspektów sytuacji, pomaga rozpoznać własny głos, to również wytrwałość oraz szybkość i spostrzegawczość.

Energia Zięby zwiększa możliwości doświadczania różnorodnych działań.
Wszystko jest wzmocnione.
Życie bardziej aktywne.
Wzmożone kontakty międzyludzkie.
Potrzeba więzi z bliskimi.

Jako zwierzę duchowe zięba symbolizuje komunikację, rodzinę, harmonię, zdrowie i piękno. Orientacja na rodzinę i spędzanie więcej czasu z bliskimi. Ukojenie w rozmowie i przebywaniu z ludźmi, takimi jak przyjaciele, rodzina lub bliska osoba. Daje im dużo radości i energii.

Kiedy zięba pojawia się w Twoim życiu, jest to znak, że nadchodzą jasne dni! Ptak jest symbolem wysokiej wibracji i jaśniejszych dni na horyzoncie. Ogólnie rzecz biorąc, symbolika zięby wskazuje na żywotność, żywiołowość i entuzjazm w Twoim życiu. Zięby cieszą się życiem i cenią każdą chwilę radości i miłości.

Przypomina nam, jak ważne jest dodawanie do życia  “kolorów”, smaków, życia, spontaniczności. Każdego dnia powinniśmy próbować nowych rzeczy. Sprawia to, że życie jest bardziej inspirujące i ekscytujące. Wypróbuj nowe rzeczy, odwiedź nowe miejsca, porozmawiaj z nowymi osobami, ale zawsze rób to w zgodzie ze swoim sercem!

https://bucardimaria.com

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Reklama

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: