Wtajemniczenie ze Zwierzęciem Mocy Sową…

Maria Bucardi Zwierzę Mocy znaczenie Sowa

Sowa Zwierzę Mocy

Wtajemniczenie

W ciemności rodzi się światło. Tajemnica (Twoja wizja życia) czeka na odkrycie, głęboko w Tobie. To, co Cię do tej pory zatrzymywało, czeka na przemianę. To, co stare odchodzi, znika. Nowa kreatywna energia właśnie się krystalizuje i będzie Ci służyć w przyszłości.

Niech głos wołającej w nocy sowy dosięgnie Twojej duszy. Jeśli po raz kolejny pojawi się coś mrocznego, sprawdź czy pojawia się to co jakiś czas? Jeśli tak, oczyść to, usuń. Usuń wzory, które zostały Ci narzucone.

Aktualnie pewne sytuacje wracają, bo nadszedł czas, by je zrozumieć i usunąć. To czas rozwiązań (uwolnienia z więzów).

Sowa pomoże Ci przejść przez drzwi podświadomości i nieświadomości do świadomości (światła). Wejdź do podświadomości, sprawdź kto tam jeszcze siedzi, działa (wzory, energię) i co jeszcze hamuje Cię na Twojej drodze wizji Twojego życia i Twojego powołania. Jakie energie hamują rozwój Twojego całego potencjału.

Nie jesteś sam. Są tutaj z Tobą Twoi przewodnicy.

Otwórz oczy, sprawdź co Cię jeszcze kąsa i męczy. Wyszukaj mrok, który się za Tobą ciągnie i nie pozwala Ci w spokoju i radości skupić się na Twojej misji.

Zniszcz rzeczy (energię, przekonania), które Ci nie służą. Zrób miejsce dla nowego.

W tej chwili stoisz przed decydującym krokiem do Twojego rozwoju, z Twoim Zwierzęciem Mocy dasz radę. Twoje talenty, Twoja kreatywność, pobierania energii boskiej i tworzenia z niej czegoś boskiego w materii na ziemi, chcą wyjść na światło dzienne.

Afirmacja: Zbieram moją siłę, biorę pełną odpowiedzialność za moje życie w moje dłonie. Siłą moich myśli tworzę szczęście, spełnienie i obfitość w moim życiu. Teraz.

Zwierzę Mocy Sowa: Widzę wszystko nawet z zamkniętymi oczami, a moje myśli i marzenia sięgają dalej, niż moje skrzydła.

Gdy pojawia się w Twoim zyciu, jest niezwykłą przewodniczką. Pragnie nauczyć Się wyostrzenia zmysłów!!! Nauczy Cię w sytuacjach, które wyglądają jak ślepe zaułki bez wyjścia, znaleźć światło na końcu tunelu. Sowa nauczy Cię, by nigdy nie rezygnować i zawsze mieć nadzieję!!! Sowa nauczy Cię ufać we własną intuicję i w boskie przewodnictwo.

Sowa nauczy Cie pracy nad sobą. Wskazuje także, że przyczyną aktualnych problemów mogą być długi karmiczne z poprzednich wcieleń, kradzież energii tzw. wampiryzm energetyczny oraz przyczyny w linii przodków czyli epigenetyka:

Czyli zapisane w genach programy, choroby, zachowania, myśli, emocje …

Sowa nauczy Cię z tym pracować, by się z tego uwolnić. Takie zapiski genetyczne można nieświadomie włączyć i wówczas coś dziedziczymy lub wyłączyć i uwolnić się od odziedziczonych genów.

Ale to nie wszystko…

Sowa to mądrość wyższa.

To niepowtarzalne wołanie sowy w “środku Nocy” dociera do Twojej Duszy. To sowa Cię ostrzegała, jeśli pojawiały się podobne sytuacje w Twoim życiu, tylko inne osoby grały w nich swoje rolę, to sowa prowadziła Cię do tego momentu uwolnienia się od powtarzających się doświadczeń, to sowa pokazała Ci, że echo odbijało się gdzieś głęboko w ciemności podświadomości … Te sytuacje miały miejsce bo gdzieś głęboko w  Tobie była owa ciemność, jednak to rozpuściło się, uwalniając światło … Pozostań w tym stanie i idź dalej już rozświetloną drogą.

To sowa prowadzi Cię dalej teraz nową drogą zgodną z Twoim Sercem. Sowa nauczy Cię jak otworzyć drzwi Twojej podświadomości i wpuścić światło w ciemność, rozświetlić wszystko, co się tam jeszcze może próbuje schować…

Gdy rozświetlisz ciemność (podświadomość) to nagle uśmiechniesz się bo nie taki diabeł straszny, jak go malują, strach miał wielkie oczy … okazuje się nagle, że to niewielkie blokady czy demony, ale mała myszka podjadała Twoje szczęście, nadszedł czas, by sowa mogła się z nią rozprawić  i by wszystkie myszki uciekły, gdzie pieprz rośnie.

Afirmacja: Akceptuję moją moc i biorę odpowiedzialność za moje życie. Dzięki sile mojej podświadomości tworzę pokój, szczęście i sukces w moim życiu – teraz!

Widzę wszystko nawet z zamkniętymi oczami, a moje myśli i marzenia sięgają dalej, niż moje skrzydła.

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

TWOJE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Zdobądź kolejne klucze wtajemniczenia na spotkaniach online z Marią Bucardi:

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

✎ Ważne informacje i przypominajki: 

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s